Skocz do zawartości

Który z PC najodpowiedniejszy?


dennis

Recommended Posts

Witam,
proszę o pomoc, poszukuję odpowiedniego modelu PC dla mnie. Mój budżet maks! do 1400 zł (a raczej do około 350 euro, bo mieszkam w Niemczech i tam też chcę kupić sprzęt). Salon ma około 18m2 (dokładnie: długość 3,9m x szerokość 4,6m), telewizor i miejsce, gdzie chciałbym trzymać sprzęt (kolumny oczywiście na "podstawkach") jest przy scianie, która ma 4,6m, sofa stoi w odległości około 2,4m (jeżeli to jest ważne), w pokoi oprócz sofy komodę, rtv-kę pod tv, mały stolik przed sofą i dwie pułki na ścianie.
To co muszę mieć koniecznie w sprzęcie:
-HDMI
-napęd DVD (koniecznie cichy!)
-wejście USB

Będę słuchał głównie muzyki (w 75%), czasami obejrzy się jakiś filmik (na DVD), sprzęt będzie podłączony również do tv (czasami do laptopa).

Dwóch moich kolegów ma PC 840-stki i jestem zafascynowany, tym co potrafi ten sprzęt (niestety cena przekracza te 100 euro, bo PC 840 kosztuje tutaj 450 euro). Także może coś mniej więcej w tym kierunku, ale trochę taniej?
Dodam, że nie jestem audiofilem, ale moje wymagania też nie są na bardzo niskim poziomie.

Z góry dzięki za podowiedzi.
W załączniku prowizoryczny plan pokoju (proszę również o pomoc z postawieniem głośników).

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...