Skocz do zawartości

Słuchawki +Dac


MarcinEd

Recommended Posts

Witam wszystkich na tym forum.Zastanawiam się nad zakupem słuchawek w rozsądnej cenie w stosunku do jakości odsłuchu .Słucham muzyki głównie z komputera a dokładnie z laptopa więc przydałby się jakiś Dac do tego np FIIO E10 OLYMPUS .Wcześniej miałem słuchawki portapro koss ale czas coś ulepszyć.Zastanawiam się nad słuchawkami AKG kupić nowe czy może lepiej używane a modelowo lepsze na co zwracać uwagę naprawdę nie wiem dlatego zwracam się do Was o porady jakbyście to widzieli jaki dac do jakich słuchawek macie większe doświadczenie niż ja.

Na pewno odsłuch będzie tylko z komputera bo nie mam innej możliwości słuchania muzyki

czy ktoś się wypowie czy nie mam co liczyć na pomoc jakąkolwiek poradę... Edytowano przez RoRo
Korzystaj z funkcji "EDYTUJ" by uzupełnić swoją wypowiedź - zamiast pisać kolejne posty bezpośrednio jeden po drugim
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Sennheisery hd 201, następnie 202, kosty pro, w końcu przesiadłem się na Sennheisery HD380. Po odsłuchach kilku innych modeli słuchawek w cenie do 400zł, 380 według mojej opinii grają najlepiej. Opisów na necie na temat ich brzmienia jest masa, więc nie będę powtarzał..
W każdym bądź razie kosty czy 202 to niebo a ziemia, znajomi, ''niedzielni audiofile'' zachwycają się nimi, jeden nawet na drugi dzień po odsłuchu kupił szybko takie same, więc myślę, że i tobie się spodobają.
Dodam, że nie wymagają mocnego źródło, bez problemu grają nawet z dziurki telefonu, oczywiście na rozsądnych poziomach głośności.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Preferuje słuchawki zamknięte szukam czegoś tylko do odsłuch muzyki lubię bass ale też nie za dużo ,czysty dokładny szczegółowy dzwięk kwota około 1000zł może coś więcej nie wiem jaki dac kupić jakaś sprawdzona konfiguracja czy muszę dokupić wzmacniacz do daca czy nie ...co do SENNHEISER skreślałem je na samym początku za wygląd no ale tu nie chodzi o to mają grać czy warto inwestować w daca .Myślałem że ktoś ma fajnie skonfigurowane słuchawki z daciem i mógłby się wypowiedzieć ...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wart, z ebaya mozna go miec za 1000 zl , ja kupilem uzywanego za polowe ceny.Zreszta poczytaj sobie testy tego daca na necie. Sluchawki nie maja sobie rownych za te pieniadze, a jak zdecydujesz sie na zmiane kabla na lepszy to juz calkowicie pokazuja pazur ( szczegolowosc oraz bas) Tez je mam i sobie chwale.

Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...