Skocz do zawartości

Kino domowe do małego pokoju


Doofus

Recommended Posts

Witam,
jako że moje poprzednie "kino domowe" (Creative Inspire t6100) się lekko mówiąć posypało postanowiłem sprawić sobie nowe. Do wydania mam około 1700zł na amplituner+głośniki.
Zestaw będzie służył w 30% do muzyki (głównie rock i metal)puszczana z laptopa oraz wszelkiej maści radia internetowe) i 70% do filmów. W niedalekiej przyszłości planuję również zakup dekodera i konsoli. Kino byłoby podpięte pod TV Samsung 32'.
I tu się pojawia moje pierwsze pytanie: czy do pokoju o powierzchni 10m2 opłaca się kupować KD czy lepiej wybrać zestaw stereo?
Niestety nie mam możliwości odsłuchu żadnego sprzętu, poza tym chyba nie mam gwarancji że sprzęt będzie tak samo grał w sklepie jak i w moim pokoju?
Nigdy nie oglądałem filmu z kina domowego z prawdziwego zdarzenia, jedynie tylko przez wspomniane Creativy, także wydaje mi się że wszystko kupione za taką cenę będzie lepsze od niego:)
W internecie wychaczyłem taki sprzęt: http://allegro.pl/pioneer-vsx-322-3d-nowos...2899946713.html
Co w tej cenie możecie mi polecić?
W załączniku podaję jeszcze orientacyjne rozmieszczenie mebli w moim pokoju.
Dziękuję i pozdrawiam

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...