Skocz do zawartości

2 głośniki


mewist

Recommended Posts

Witam
Posiadam 2 głośiki od jakiejś starej wierzy które są w dobrym stanie i mi w zupełności wystarczają tylko ta wierza niestety nie ma wejścia USB. No i mam takie pytanie czy jest w stanie mi ktoś doradzić co mam kupić i za jaką cenę bo zupełnie się nie orientuję coś żeym mógł podpiąć te głośniki i pendriva z mp3 i żeby to wszystko jakoś hulało ;d
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj chcemy tu odpowiedzi na takie pytania http://forum.audio.com.pl/index.php?showto...amp;#entry92407, podania takich danych, ale że Twoje pytanie, czy sytuacja jest nieco inna, wybierz te które pasują do Twojej sytuacji i odpowiedz.
Ja lub ktoś inny Ci podpowie, nakieruje.
A kolumny trzeba podłączyć do jakiegoś wzmacniacza stereo. Pendrive z MP3 można włączyć do komputera a ten przejściówką połączyć ze wzmacniaczem.
Co to za kolumny? Możesz zrobić zdjęcia i wkleić? Mają jakąś tabliczkę znamionową, są tam podane parametry?
Miniwieża z wejściem USB będzie droższa niż wzmacniacz i niekoniecznie zapewni lepszą jakość brzmienia.
Przeczytaj pytania tu i tam. Odpowiedz w miarę szczegółowo.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#Jakie brzmienie lubisz, jakie chciałbyś uzyskać- nie za bardzo głośna muzyka, wolne spokojne klimaty reggae icon_razz.gif
#Jakiej wielkości masz pokój, dokładnie- 8
#Pokój jaki pod względem akustyki- 1/2 pokoju to raczej meble
#Kolumny dasz radę odsunąć przynajmniej po kilkadziesiąt cm. od ścian- tak
#Sprzęt musi być nowy, czy może być używany- raczej nowy ale pytanie też ile mnie to będzie kosztować bo zupelnie sie nie oriętuje, myślę że jak będzie się opłacało używany to wezmę używany
#Masz już jakiś sprzęt? Jeśli tak, to jaki, jak brzmi, co Ci się tam podoba a co nie- tak jak mówiłem

Jeżeli chodzi o jakość brzmienia jakoś wybredny bardzo nie jestem byle by nie szumiało nic itp. Co do tych zdjęć to wpisz w google "jvc mx j550r". No i co do komputera to nie mam go do dyspozycji bo komputer jest u brata w pokoju ;d
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...