Skocz do zawartości

Tanie granie...


Kostku

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Jak wiadomo najbardziej na brzmienie wpływają kolumny i akustyka pomieszczenia. Jeśli tych dwóch elementów nie mozesz ruszyć, to wzmacniacz i CD już mniej to zmienią. Może prędzej jakiś wzmacniacz o delikatnych niskich tonach. Choć takie wzmacniacze często mają dość suchą średnicę a to nie brzmi zbyt dobrze.
Ale można by się zastanowić nad jakimś wzmakiem, który brzmi dobrze. Ponadto wskazane by było, by miał regulator niskich tonów i wówczas dodatkowo mógłbyś go ustawić na minimum.
A może by wypróbować korektor? Tfuuu, co ja piszę icon_redface.gif icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Denon ma regulator niskich tonów i niestety muszę z niego czasami korzystać. Mój problem polega również na tym, że słucham staroci, które bardzo często są kiepściutko zrealizowane, zalane basem, przymulone. A jak słucham czegoś nowszego, to bywa tak, że muzykom zachciało się to stylizować na staroć i też jest lipa.
Mówię, przykładowo, o czymś takim:
http://www.progarchives.com/mp3.asp?id=117
Bez regulacji niskich tonów nie podchodź... No i niestety mam sporo takiej muzyki, a nie przestanę tego słuchać, bo wartość artystyczna strasznie do mnie przemawia. icon_razz.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...