Skocz do zawartości

Kolumny stereo do 2500 zl.


Adarkar

Recommended Posts

Cytat

don ,
8.2 dojechały ? Relację proszę icon_smile.gif
chemikost ,
proszę o porównanie M35 z Infinity .
Swoją drogą nie wiem co się dzieje z cenami Kapp na allegro , 8.2 stoją prawie pod 4 tys ,swoje kupowałem nie tak dawno za dużo mniej ....
M

Powiem szczerze, że ciężko jest mi porównać dwa zupełnie inne światy w brzmieniu. Myślałem,że missiony grają fajnie ale w tej chwili nie zamieniłbym się spowrotem "za nic w świecie". Reference 60 grają przejrzyściej, wyraźniej dzwięk jest bardziej precyzyjny, a przede wszystkim milszy dla ucha. Niskich tonów jest wystarczająco dużo, są bardziej zdyscyplinowane. Średnica i góra też lepsza, spójniejsza.

Przy dłuższym słuchaniu missionów często bolała mnie głowa,z infinity jeszcze się to nie zdarzyło. Nie wiem czy to mniej niskich tonów czy to, że teraz wzmacniaczej jest harman, a nie rotel ale słuchanie jest teraz dużo przyjemniejsze.Nie chce tu ujmować missionom ale jak na moje jest między nimi kilka klas różnicy. Kupiłem M35i nowe po odsłuchu(pierwszym w moim życiu), podobało mi się to, że miały dużo niskich tonów reszta też (teraz mogę powiedzieć) jakaś była. Na dzień dzisiejszy powiedziałbym, że muciły nimi na wszystkie strony i zagłuszały połowę detali. Dla mnie zmiana napewno na lepsze, aż bardzo jestem ciekaw jak zagrają pod lepszym wzmacniaczem. Mnie jak pewnie wielu z Was do zakupu Infinity namówił wspominany już kolega zukzukzuk:)

Ciekaw jestem jak brzmia wyższe modele, pewnie odwiedzę kiedyś kolegę Jacka.

Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
Sytuacja sie zmienila na lepsze. Mam sporo wiecej kasy do wydania. Chcialbym kino domowe ale rowniez do muzyki. Zastanawiam sie nad setem MA BX6 lub RX6. Tak bardzo zniecheciliscie mnie do zakupu ze poczekalem i zebralem wiecej kasy. Czy moze cos innego. Zastanawiam sie rowniez nad ampli jaki wybrac. Parametry odsuchu sie nie zmienily czyli salon 27 m2 otwarty na kuchnie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...