Skocz do zawartości

kolumny i wzmacniacz


NiebieskiBluee

Recommended Posts

Z pewnością.
Te VK, to tandeta i żal, jak można coś takiego kupować icon_eek.gif .
Jednocześnie dziwi minie, zakup wzmacniacza kina domowego. Gdzie do słuchania muzyki, zazwyczaj takie się sprzedaje i zmienia na stereo. Mimo kilku solidnych propozycji, kupiłeś to co sam sobie znalazłeś. Czy w takim wypadku, warto pytać o opinię innych ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Pytam, bo do samego słuchania muzyki, wzmacniacz kina domowego ma się kiepsko. Każdy na forum to potwierdzi. Ja mam zestaw stereo, mój teść ma wzmacniacz kina domowego Yamahy. Słucha na nim muzyki i wiem jak to brzmi na takim systemie. Ostatnio nawet, zaskoczył mnie pozytywnie, bo zdecydował się sprzedać go i zamienić na zestaw stereo icon_smile.gif. Więc będzie ciekawie, nowe poszukiwania.
Wracając do tematu; jeśli będziesz także używał zestawu do oglądania filmów to ok. Ja osobiście wolę dwie kolumny i tradycyjny wzmacniacz, nawet przy seansie filmowym. Co nie znaczy, że uważam kino domowe za złe rozwiązanie. Co kto lubi, jak to się mówi. Najważniejsze, żebyś Ty był zadowolony icon_wink.gif .
Pozdrawiam i życzę Powodzenia.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zeby nie zaczynac nowego tematu napisze tu.
Po 10cio letniej przerwie z wzmacniaczami i kolumnami uzywanymi,postanowilem kupic cos do 2000 zl chodzi mi o stereo do malego pokoju tj. 18m. Pamietam od zawsze uzekal mnie dzwiek z mocnymi wysokimi i dobrym basem, kupilem sobie yamahe mcr555 tj crx550 plus glosniki ns-bp300 zestaw fajny wystarczajacy tylko nie ma tych zaznaczonych wysokich tonow. Pamietam stare wzmacnjacze powodowaly usmiech na ustach nawet sluchajac glosu spikera radiowego mam tu na mysli mniej srednich tonow duzo wysokich takich krystalicznych i zaznaczonego basu, w moim zestawie jest bas super ale nacisk glownie na srednie tony, wysokie tony nawet jak wystepuja to sa przygluszone przez wokale i srednie a wysokie zamazane jak przez mgle, mam wrazenie ze yamaha gra plasko tak jakby na equalizerze podniesc troch basy mocno srodek a wysokie zostaja na srednim ustawieniu. Chcialbym sie kogos poradzic czy tu kwestia jest w amplitunerze ?? Taka charakterystyka czy kolumny ?? Chcialbym zebyscie pomogli doradzic co wymienic ?? Mam takie opcje :
1wymiana amplitunera i tu na jaki ??
2wymiana kolumienek i tu na jakie ?? Dodam z zalezy mi tylko na wysokich tonach bo mam sub aktywny gdyby brakowalo basu.
3wymiana mojego mcr 555 na mcr 640 ?bo jak czytalem opinie i porownanie jest wlasie model z zimnym dzwiekiem
4oddac moj zestaw bo mam mozliwosc i kupic odzielnie wzmacniacz i kolumienki ?? I tu tez prosze o pomoc.
Prosze o jakies porady bede bardzo wdzieczny.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie podalibyscie jakies konkretne modele grajace z wyostrzona gora ?? co powiecie o HARMAN KARDON HK 980 albo Yamaha A-S 500 nie zalezy mi tyle na mocy bo mi wystarczy zestaw mini a o brzmieniu. Slysze ze to wlasnie jest opinia odnosnie "japoncow" ze graja ostro i wysoko mozecie podac jakis model wzmacniacza czy tez amplitunera ??
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...