Skocz do zawartości

kino plus druga strefa jakie?


czajaa22

Recommended Posts

Witam przyszedł czas na zmiany i przemyślenia co do sprzętu w remontowanym mieszkaniu. Wiec plan jest taki ze kino 5.1 do salonu z aneksem a druga strefa do sypialni na poddaszu. Budżet coś kolo 7 tysi może trochę więcej ze wskazaniem na sprzęt używany gdyż mam czas na poszukiwania.

Do konkretów:
Salon około 21 mkw za nim aneks 15mkw, sypialnia okolo 9 mkw w skosach. Muzyka to house dubstep, pop ,r&b i trochę polskiego rocku, czasami chillout i muzyka instrumentalna generalnie rożna chociaż oczekuje większego ale nie za mocnego basu. Kino/muzyka 60%/40%.

Co do sprzętu ampli to albo denon avr albo yamaha rxv ze wskazaniem na yamaha rxv 773 ze względu na drugą strefę, denon ze oddzielna druga strefa to większy koszt w stosunku do yamahy. Ampli musi mieć połaczenie LAN do zdalnego sterowania. Kolumny to na ten metraż MA bx5 lub 6 coś z ciepłym brzmieniem do dość ostrej yamahy no chyba że nasuniecie mi inny pomysł czekam na sugestie. Powoli zacznę się rozglądać i umawiając na odsłuchy z racji że siedzę w uk może coś tutaj ciekawego wyrwę w używce. Zapomniałem wspomnieć o kablach bo powoli chciałbym już kupić przed remontem żeby je ładnie wpasować i rozprowadzić jakie polecacie? Dzieki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...