Skocz do zawartości

Zestaw Denon ~5000zł


grabula

Recommended Posts

Witam wszystkich!
Wasze forum przeglądam hobbistycznie już od jakiegoś czasu, jednak nie znalalem pytania odnośnie takiego zestawu jaki mnie konkretnie interesuje dlatego pisze tego posta icon_smile.gif
Chodzi o zestaw Denona z głośnikami Wharfedale OBSIDIAN 600 HCP http://www.ceneo.pl/Zestaw-7220-kino-domowe
Salon ok 25m2, zastosowanie 50% filmy, 50% muzyka ( hip hop a żonka jakieś popowe klimaty ).
Subwoofera narazie bym nie brał, natomiast jak będzie za mało basu z przednich kolumn, to zawsze mam możliwość dokupienia.
Generalnie chciałbym zapytać o Wasze zdanie co o takim zesawie sądzicie ?icon_smile.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,
konfiguracja optymalna, dosyć dużą część kwoty niestety pochłania odtwarzacz Blu-Ray, kosztem tego kupujesz gorsze klasowo kolumny. Jeśli możesz trochę zwiększyć budżet, znacznie lepiej zagra powyższa konfiguracja z kolumnami Wharfedale Daimond 10.6/10.0/10.CC - różnica będzie ogromna przy odsłuchach muzyki.
Ewentualnie jeśli podana kwota jest bliska maksymaknej, zwróć uwagę na elektronikę Yamaha RX-V673 / BD-S473 z kolumnami Wharfedale Diamond 10.6/10.0/10.CC.

Serdecznie zapraszam na odsłuchy, w przypadku pytań służę pomocą.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Raczej budżetu nie chciał bym ruszać bo i tak przekroczyłem kwote 5k do której pierwotnie chciałem się zmieścić. Także zestaw Yamahy z lepszymi kolumnami http://www.ceneo.pl/Zestaw-7328-Kino-domowe-v2 powoduje że cena jest podobna do pierwotengo zestawu.
Pytanie mam tylko do odtwarzacza - dlaczego taka duża różnica cenowa w stosunku do Danona. Czy Yamacha sobie gorzej radzi z płytami, czy posiada gorszej jakości przetworniki obrazu i dzwięku, które mocno wpłyna na ich jakość, czy to raczej kwestie niezauważalne dla mniej wymagającego użytkownika.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...