Skocz do zawartości

Jakie kolumny podłogowe do HK avr 170? salon 36 m2


Tereska

Recommended Posts

Witajcie,
Mam serdeczną prośbę o Wasze opinie - w wątku stereo doradzono mi abym tu zadała pytanie icon_smile.gif

Chcę kupić kolumny przednie podłogowe do ampl. HK Avr 170, z planem rozbudowy kiedyś do systemu kina domowego ( na razie tylko kolumny ze względu na kasę i wolę dobre kolumny stereo w tej cenie niz słabszy caly system kina). Kolumny będą w salonie 36 m2, do muzyki (pop, rock, raczej lekka), filmów i gier . Nie jestem audiofilem, wręcz wydaje mi się, że nie mam słuchu ale zależy mi na tym aby kupić mimo wszystko w miarę nie najgorsze głośniki (nie piszę w miarę dobre, bo wiem, że na takie potrzeba znacznie większego budżetu... ja chciałabym wydać na parę max. 2400 zł). W tej chwili rozważam następujące:
- Wharfedale Diamond 10.7 (dla mnie nr 1 ze względu na wygląd idealnie pasujący mi do salonu w kolorze wenge icon_smile.gif
- Dali Zensor 5
- Monitor Audio MR6
- Roth Oli 40

Które kolumny z tej listy doradzilibyście mi jako najlepsze do tego ampl, przy takiej powierzchni salonu? Jeśli zupełnie inne, też chętnie skorzystam z rady, chociaż nad tą listą trochę się napracowałam studiując liczne opisy i testy... Niestety nie mam czasu na odsłuchy, wolę polegać tylko na doświadczeniach innych... nie mam też pewności, że odsłuchy by cokolwiek dały w moim przypadku - obawiam się, że miałabym jeszcze wiekszy zamęt w głowie icon_smile.gif

Z góry bardzo dziękuję za wszelkie opinie i Wasze doświadczenia icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...