Skocz do zawartości

Wymiana kolumn z Elac 53.2 na .... ? a może coś innego?


perun

Recommended Posts

Nie, ja nie napisałem, że nie warto dopłacać. Czy warto, Ty musiałbyś ocenić. Audiolab, to bardzo dobre źródełko.
Jeśli możesz porównaj trzy opcje.
Wiem, że nie pomogłem, ale bez możliwości bezpośredniego porównania trudno ocenić co będzie dla Ciebie najlepsze, czy warto dopłacać itp.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomogłeś, choćby przez rozmowę często sobie uświadamiamy coś na co nie od razu wpadliśmy. Ale do rzeczy. Postaram się porównać te trzy opcje, lub przynajmniej dwie z nich z tym, że tak jak wspomniałem zajmie mi to trochę czasu. Audilab mi się podoba szczególnie konstrukcyjnie to ciekawy sprzęt. Jak będę już po porównaniu odezwę sie odnośnie doboru kabelków.
Pozdrawiam serdecznie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
No i jestem po nowych doświadczeniach i przed nowymi celami w sprzęcie audio.

Po pierwsze miałem dość kombinacji ze sprzętem audio przy komputerze ... Sprzedałem wszystko i kupiłem aktywne monitory Dynaudio Xeo 3. Wreszcie progres jest zadowalający i powodujący eliminację choroby "audiosa nervosa". Tym samym zakończyłem rozwój sprzętu audio do PC-ta. Dalej nie ma już budżetu i sensu ze względu na kiepską akustykę pokoju z PC-tem. 5.200 zł za system audio do PC-ta to był dla mnie maks i więcej nie mam zamiaru wydawać w przyszłości na ten cel. Kompaktowy zestaw podoba mi się bo oszczędza miejsce ale niestety zakłóca sygnał z sieci wifi, także informacja, że nie zakłóca wifi to ściema producenta.

Doszedłem do wniosku, że nie ma sensu po trochu wymieniać sprzęt bo to droga zabawa, na zabawie ze sprzętem, przy PC-ie, ciągłych wymianach, odsprzedażach straciłem w ciągu niespełna 2 lat łącznie prawie 1600 zł nabywając tylko trochę doświadczenia.

I mając to na uwadze w nowym wątku zajmie się docelowym ostatnim systemem audio do salonu bez wielu zmian - prosto skutecznie do celu ustalonego maksymalnym budżetem (progiem bólu icon_wink.gif).

Dziękuje za rady do tej pory i proszę o nowe w nowym wątku. Pozdrawiam serdecznie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...