Skocz do zawartości

Kino domowe


Hasek

Recommended Posts

Witam serdecznie,

Poszukuję kina domowego do 3 tys PLN. Nie jestem jakimś mega audiofilem jednak poszukuję zestawu dobrego jakościowo, który będzie wykorzystywany 50/50 do kina i muzyki. Pokój obsługiwany to 25 m kw w małym domku. Chodzi najlepiej o sam amplituner bez DVD/BlueRaya z 4 głośnikami podłogowymi plus centralny no i sub.

Na chwilę obecną mam możliwość zakupu:

- Harman AVR70
- Jamo S606HCS3
- Jamo SUB210

Czy ktoś jest w stanie się wypowiedzieć czy ten zestaw będzie optyamlny w tym pułapie cenowym czy jednak szukać czegoś innego?

Wszelkie uwagi czy komentarze mile widziane...

Pozdrawiam!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,
wybór amplitunera jest optymalny, natomiast jeśli zestaw będziesz wykorzystywał także do odsłuchów muzyki, pomyśl o innych kolumnach. Moim zdaniem lepiej jest zrezygnować na początku z subwoofera, zaoszczędzoną kwotę przeznaczyć na lepszy zestaw kolumn. Zwróć uwagę chociażby na Wharfedale Diamond 10.6/10.0/10.CC lub Kef C5/C1/C6LCR.

Jeśli masz taką możliwość, serdecznie zapraszam na odsłuchy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie kolumn z perspektywy laika - mamy tutaj jakieś konkretne zastrzeżenia czy porpostu jest to sprzęt z niższej półki i lepiej pomyśleć o czymś innym?

Dzięki bardzo za pomoc!

PS. Patrząc na ceny wskazanych przez Ciebie zestawów to niestety nawet po zrezygnowaniu z sub'a cena łącznie bardzo mocno przekroczy 3 tys PLN i osiągnie kwotę prawie 4 tys PLN co mi się niestety nie zepnie budżetowo...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...