Skocz do zawartości

Zestaw stereo 2-3tys zł


Godlike

Recommended Posts

Witam i pozdrawiam wszystkich ponieważ to mój pierwszy temat i post na tym forum icon_smile.gif

A wiec do rzeczy szukam czegos konkretnego i pasujacego do tego rodzaju muzyki, zalezy mi na głebokim nisko schodzącym basie ,duzej dynamice i stonowanej górzej nie cierpie syczenia, pomieszczenie to puki co 12 mkw ale w bliżej nie określonym czasie przeniose sie do 25 mkw tak wiec w tym pomieszczeniu chciałbym wykorzystać ten zestaw , co do głośników i wzmacniacza to jak njbardziej mogą byc używane ,na wzmacniacz chciałbym przeznaczyc około 700zł na kolumny około 2tyś plus minuś 100-200zł jesli było by warto ,póżniej chciałbym dokupic odtwarzacz CD ,ale teraz głowna kwestia muzyke mam w formacie Mp3 320 i troszke Flac ,i chciałbym zapytac czy do takiego formatu jest sens kupowania czegos za taka kase jaka ja che wydac ?? jeśli beda jakieś pytania odrazu odpowiem icon_smile.gif

Ps na innym forum polecono mi takie głośniki Klipsch Symphony f3 i jakis subwoofer do tego ?? ale co wzmacniacza to nie mam pojecia co by było odpowiednie , prosił bym o jakieś porady bo juz mam mętlik w głowie bo każdy poleca cos innego i odmiennego icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Własnie wiem , i zastanawiam sieczy jest sens wydawania takiej kasy na sprzet , ale z kolei cięzko o lepszą jakość ,jak już sa to potrafią kosztować po 6 i więcej euro za pojedyńczy utwór a to juz troszke za drogo icon_sad.gif i tak samo o zawsze chciałem mieć wzmacniacz i kolumny ,kiedys miałem ale to nie było to
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Flac to własnie one tyle kosztuje tak samo Wav ,ale nie kazy utwór wychodzi w tym formacie ,ogólnie z tą muzyką to problem bo jest sprzedawana za pośrednictwem dystrybucji cyfrowej i bardzo mało mozna kupić czy to na Vinylach czy na CD pozostaje jedynie Mp3 320 Digital to jest najwyzsza jakość za rozsądna kase i dostępność
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpewniej zainwestować w Dac. Mam sporo muzyki na pececie i kiedy słucham utworu na cedeku, a potem puszczam to z dysku.... wiadomo.
Jeszcze nie mam Daca, ale wiem, że to zakup konieczny. Tylko raz to, raz tamto, kabelki, wkładki, płyty itp.
A potem jak już wszystko skompletujesz, to zaczyna coś nie grać, więc trzeba wymienić na lepsze i się zaczyna znów... icon_biggrin.gif .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jest taki problem ze chciałbym sie zupełnie odciac od komputera ,kiedys mi sie to podobało ale teraz chciałbym mieć klasyczny schemat nagłosnienia ,do tego bym kupił albo jakies dvd albo cos jeszcze pokombinował o ile jest z czym i warto



Wiadomo że to nie to samo i ze utwór jest gorszy jak mniemam icon_smile.gificon_razz.gif:P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to juz jakis postęp jest icon_smile.gif a co bys polecił ?? moze teraz jakies modele bys rozpisał ?? bo ja nie wiem za czym mam patrzeć czego szukać ,za gówniarza kupiłem wzmacniacz Nikko cos tam na Unitrze zreszta do tej pory go posiadam , sam pokleiłem i poskręcałęm skrzynki wsadzięłm zwrotnice wygłuszyłem wata mineralna dorobiłem bass refleksy i byłem w siódmym niebie ,ale to było w wieku 17 lat i teraz chciałebym cos konkretniejszego
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...