Skocz do zawartości

HK arv 70


samfisher74

Recommended Posts

Witam , na poczatek chciałem podziękowac forumowiczowi Q21 za pomoc i rady przy zakupie amplitunera , jestem bardzo zadowolony ze sprzętu . W sumie juz wszystko rozkminiłem , ale nie mogę rozwiązac jednej zagadki mianowicie , jak gram muzykę z pena , chciałbym widzieć liste utworów na ekranie mojego leda i owszem jest tak ale tylko po wyjściu video czyli zwykły chinch , jak wybieram na tv wejcie hdmi2 (tam gdzie mam podłaczone wyjście hdmi z tunera) pojawia sie "brak sygnału" . Pomożecie mi czy możę tak musi być ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Witaj,
dzięki za miłe słowa,

pozwolisz że jutro sprawdzę to w salonie, dziwna sprawa .... Albo zadzwoń proszę do nas do salonu (42) 213 01 66 i rozmawiaj z Pawłem Przybylskim, powinien wiedzieć, ewentualnie sprawdzi i odpowie.

pozdrawiam


ok , jutro sie skontaktuje . Dodam jeszcze że kabel hdmi na wyjściu z amplitunera jest na pewno dobry , bo mam juz podłaczonego xboxa do tunera i na gra dżwiek i obraz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Witaj,
kontaktowałeś się z Pawłem wczoraj, wyjaśnił sprawę ??


witam , nie kontaktowałem sie po prostu przestudiowałem instrukcje i tam stoi jak byk że konfiguracja amplitunera za pomoca monitora tv może być przeprowadzona tylko na kablu chinch , podejrzewam że to samo jest z lista utworów z usb bo faktycznie na chinchu jest ta lista na ekranie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...