Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
thomason89

Jakie kolumny do 13mkw pod marantz pm 7000

Recommended Posts

Szukam kolumn chyba najlepiej podstawkowych do pokoju 13mkw pod wzmacniacz marantz pm 7000.

Obecnie posiadam Paradigm monitor 3 jestem do nich bardzo przywiązany jednak po 2 latach chciałbym coś innego.

Muzyka jakiej słucham to raczej wszystkiego z naciskiem na jazz, joe cocker, katie melua, soul,ballady collinsa , stinga, Brayana Adamsa lubie gitary akustyczne w róznych składach.

Poszukuje kolumn o podobnej podstawie basowej co w paradigmach lecz z lepszą średnicą no i czystą górą.

kolumny będa stały na podstawkach odległosc od tylnej sciany ok 20cm maksymalnie tak samo od bocznych. Czy wersja z tylnym Br nie bedzie zbytnio dudnic przy takiej odległosci?

Raczej ale nie koniecznie używane do 1500zł

Moje typy to :

monitor audio Bx2 (ponoc maja mało srednicy)

Paradigm Titan Monitor v.6

MAGNAT QUANTUM 653

lub inni producenci tylko jacy?

Witaj,
proponuję koniecznie posłuchać kolumn Paradigm Mini Monitor v.7 oraz najnowszych (oficjalna premiera w Polsce na przełomie stycznia i lutego) Xavian Bonbonus. Monitor Audio niewiele wniosą w kwestii środka pasma, zresztą z Twoim Marantzem nie jestem pewny, że jest to najlepsze połączenie.

Serdecznie zapraszam na odsłuchy, wybór kolumn jest niestety związany z wieloma czynnikami, dlatego proponuję także możliwość wypożyczenia kolumn na test w Twoim systemie (także na odległość).

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować