Skocz do zawartości

Jakie kolumny do 13mkw pod marantz pm 7000


thomason89

Recommended Posts

Szukam kolumn chyba najlepiej podstawkowych do pokoju 13mkw pod wzmacniacz marantz pm 7000.

Obecnie posiadam Paradigm monitor 3 jestem do nich bardzo przywiązany jednak po 2 latach chciałbym coś innego.

Muzyka jakiej słucham to raczej wszystkiego z naciskiem na jazz, joe cocker, katie melua, soul,ballady collinsa , stinga, Brayana Adamsa lubie gitary akustyczne w róznych składach.

Poszukuje kolumn o podobnej podstawie basowej co w paradigmach lecz z lepszą średnicą no i czystą górą.

kolumny będa stały na podstawkach odległosc od tylnej sciany ok 20cm maksymalnie tak samo od bocznych. Czy wersja z tylnym Br nie bedzie zbytnio dudnic przy takiej odległosci?

Raczej ale nie koniecznie używane do 1500zł

Moje typy to :

monitor audio Bx2 (ponoc maja mało srednicy)

Paradigm Titan Monitor v.6

MAGNAT QUANTUM 653

lub inni producenci tylko jacy?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,
proponuję koniecznie posłuchać kolumn Paradigm Mini Monitor v.7 oraz najnowszych (oficjalna premiera w Polsce na przełomie stycznia i lutego) Xavian Bonbonus. Monitor Audio niewiele wniosą w kwestii środka pasma, zresztą z Twoim Marantzem nie jestem pewny, że jest to najlepsze połączenie.

Serdecznie zapraszam na odsłuchy, wybór kolumn jest niestety związany z wieloma czynnikami, dlatego proponuję także możliwość wypożyczenia kolumn na test w Twoim systemie (także na odległość).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...