Skocz do zawartości

problemy z podłaczeniem yamaha rx-v392


daros

Recommended Posts

witam wszystkich, pierwszy raz w zyciu pisze na forum i probuje jakos to ogarnac...mam tv panasonic tx-l47et5e,dokupiłem amplituner yamaha rx-v392 z glosnikiem centralnym yamahy i chciałem to podpiac do komputerowych głosnikow easy touch et -689,poodcinałem wtyczki podpiołem do ampitunera i du...a, tv podłaczyłem kablem mini jack -2rca do amplitunera i 2 tylne graja ale z jakims takim echem prosze o pomoc bo nie wiem czy to bedzie grało czy da sie to podłaczyc i jak to podłaczyc zeby juz nie inwestowac no chyba ze trzeba

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz po ludzku, bo z tego bałaganu nikt nie jest w stanie odczytać, co konkretnie, pod co i w jaki sposób podłączyłeś, jakimi kablami.

Komputerowe mają swój wzmacniacz. Więc jak drugi wzmacniacz (Yamaha) ma puścić sygnał do nich ?
Jedyna opcja to sekcja pre out na cinche w Yamaha (o ile ją ma), wtedy masz wypuszczenie sygnału na wzmacniacz komputerowych głośników.


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tv podpiołem mini jack-rca(czerwony i biały) do wzmacniacza yamaha do tego wzmacniacza sa podłaczone 4 głosniki komputerowe bo odciołem im koncowki i nie idzie to przez oryginalny wzm. od nich ,bo go nie podpinałęm ,i po tym podpieciu graja tylko 2 tylne ale daja takie dziwne echo a moje pytanie miało dotyczyc jak to podpiac zeby grały wszystkie i w dodatku bez echa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Rozumiem, że podłączyłeś to do wyjść bananowych. Po pierwsze sprawdź, czy nie masz włączonego jakiegoś efektu.
Jeśli to nie efekt, przełącz pod inne gniazda (te wyżej, lub niżej, bo nie wiem pod które podłączyłeś).
Do słuchania muzyki, to nie jest to dobre rozwiązanie. Szczególnie z takim głośnikami, jak piszesz.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...