Skocz do zawartości

Czy ktoś jeszcze słucha radia?


Recommended Posts

Enginee.1992, czytałeś regulamin ? Czy jesteś kolejnym ignorantem, który rejestruje się tylko po to, aby mieć gdzie umieścić swoją reklamę ?


Cytat

§ 2.Zasady korzystania z Forum


1.Uczestnik Forum publikuje swoje komentarze i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność. AVT-Korporacja sp. z o.o. nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez uczestników na łamach Forum.

2.Niedopuszczalne jest umieszczanie przez uczestników na łamach Forum treści sprzecznych z prawem. W szczególności niedozwolone jest:

rozpowszechnianie za pośrednictwem Forum treści naruszających dobra osobiste osób trzecich (w tym innych użytkowników Forum) lub zagrażających naruszeniem takich dóbr osobistych;[/indent]
wzywanie za pośrednictwem Forum do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, a także rozpowszechnianie treści propagujących przemoc,
rozpowszechnianie za pośrednictwem Forum materiałów naruszających (bądź zagrażających) prawom autorskim i pokrewnym osób trzecich (w tym zachęcanie do nabycia lub korzystania z nielegalnego oprogramowania),
rozpowszechnianie za pośrednictwem Forum danych informatycznych zawierających wirusy komputerowe lub innych podobnie działających rozwiązań.


3. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez uczestników na łamach Forum treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

4. Niedopuszczalne jest również umieszczanie przez uczestników na łamach Forum przekazów reklamowych, przekazów zawierających linki do prywatnych stron www oraz treści zawierających dane osobowe, teleadresowe lub adresy e-mail.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zieluwid
usunąłem śmieciowe posty paru użytkowników (m.in. Enginee.1992 ).
Niestety cały czas problem pozostaje. Wystarczy przeczytać parę tych, które pozostały: niby na temat, ale nic nie wnoszą (poza smutkiem dotyczącym osób, które nie mają nic do napisania - a piszą).

Zostawiam Twoją informację dot. Regulaminu Forum - może nowi "użytkownicy" przeczytają to zanim napiszą dziwny post!


Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak słucham radia i to dość często, zarówno przez Internet, jak i również w aucie. Ostatnio w mojej okolicy powstało lokalne radio z bardzo fajną muzyką i jego słucham najczęściej. Ogólnie w całym kraju powstają małe, lokalne radia i może niebawem wyprą te wielkie molochy typu RMF, gdzie na okrągło grane jest to samo.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
Cytat

Często słucham radia, zarówno w samochodzie jak i podczas korzystania z komputera. icon_smile.gif


Witam sąsiada icon_smile.gif

Cytat

Ja też słucham RMF FM, jest klasyka plus w miarę fajne nowości, nie takie mało ambitne dla młodzieży.


Klasyka i RMF? Chyba ze o 3 w nocy i to i tak oklepana ze sluchac juz sie tego nie chce.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
"Ja też słucham RMF FM, jest klasyka plus w miarę fajne nowości, nie takie mało ambitne dla młodzieży." Kocham tego typu teksty. Ludzie czyli jak młodzież kogoś słucha to oznacza, że jest to wykonawca mało ambitny.
Tak z ciekawości przejrzałam ich listy, faktycznie intelektualizm na potęgę icon_wink.gif Te boysbandy i inne tego typu mało ambitne dla... właśnie kogo? icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

mało ambitne dla młodzieży." Kocham tego typu teksty. Ludzie czyli jak młodzież kogoś słucha to oznacza, że jest to wykonawca mało ambitny.


Też jak czytam tego typu teksty autora, recenzenta, dziennikarza to zapala mi się czwerowna lampka, że to człowiek myślący bardzo schematycznie, zamknięty na świat i ludzi w swojej skorupie. Młodziez słucha boysbendów, a na wsi diskopolo, starsi pewnie szydełkują słuchając Bodo i Fogga, a tajemniczy sąsiad w czarnej kurtce Behemota, ten co się lansuje pewnie klasyki itd. Widać w jakim świecie musiał wychowywać się i nadal tkwić zamknięty na ludzi piewca takich poglądów.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Witam,
Słucham ale raz na jakiś czas ulubionych audycji natomiast cały dzień leci mi radyjko internetowe bo mamy XXI wiek icon_smile.gif, nie ma już tylko 4 stacji.
Radio internetowe niestety ma większe pole do popisu i tu już powiedzmy, pomijam możliwość wyboru 20.000 stacji ale ułatwienia, mogę sobie wybrać kraj nadawania stacji, mogę sobie wybrać jaki typ muzyki ma nadawać stacja, wybór przeogromny no i prawie zero reklam i jakiegoś ględzenia, muza non stop i o to chodzi Panowie i Panie icon_smile.gif.
Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

no i prawie zero reklam i jakiegoś ględzenia, muza non stop i o to chodzi Panowie i Panie icon_smile.gif.


Ja lubię posłuchac kogoś inteligentnego, audycji Manna, Kaczkowskiego, Kydryńskiego itd. czy nawet kogoś , czy czegoś innego ciekawego na innej stacji np. Chilli, Żak. Takie "ględzenie" lubię, dalekie od politycznej agresji i taniego populizmu z tv.
Ale faktycznie tematyczność stacji www jest bardzo wygodna .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku...o tym własnie napisałem icon_smile.gif , słucham pewnych audycji i akurat tych które wymieniłeś bo i Kydryński junior jak i Kaczkowski który jest ze mną od ponad 30 lat, to moi idole icon_smile.gif , żona Kydryńskiego również icon_smile.gif chociąż po Jej pewnych wypowiedziach już mniej jako istotę ale muzycznie i w asyście plejady muzyków typu Bona i inni jest OK i jest jeszcze kilka takich osób które słucham jak Piotr Chronowski z radio Kraków który jest dla mnie godnym następcą Kaczkowskiego ale to wyjątki i kilka godzin tygodniowo, reszta to własnie muza różnej maści, od jazzu po chili, new age itd., bo przecież po to kupujemy swoje klocki, kabelki itd icon_smile.gif .
Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Cytat

Cytat

no i prawie zero reklam i jakiegoś ględzenia, muza non stop i o to chodzi Panowie i Panie icon_smile.gif.


Ja lubię posłuchac kogoś inteligentnego, audycji Manna, Kaczkowskiego, Kydryńskiego itd. czy nawet kogoś , czy czegoś innego ciekawego na innej stacji np. Chilli, Żak. Takie "ględzenie" lubię, dalekie od politycznej agresji i taniego populizmu z tv.
Ale faktycznie tematyczność stacji www jest bardzo wygodna .



A ja ostatnio trafiłem na fajną stronę di(kropka)fm. Żadnej reklamy. Ogólnie jest sporo takich chillowych, ambientowych i innych stacji elektronicznych. Polecam. można nawet ściągnąć plikiem dla Aimpa wszystkie stacje icon_smile.gif



Dzięki wielkie kolego, nie omieszkam sprawdzić co to za stację polecasz icon_smile.gif.
Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Cytat

Tak można je odkręcić. Ja mam akurat bez, i tuner i wzmacniacz. Kiedyś znalazłem na eBayu, ale cena była śmiesznie wysoka.



Dzieki za odpowiedz.
Ja na chwile obecna gram z Meridiana ale latem moze go sprzedam i wtedy zostane bez radia. Mysle o jakims vintage np. Marantz Model 2130. Rozmawialem ze sprzedajacym ten tuner o cenie samego tunera bo sprzedaje cala wierze. 4 tysiaki krzyknal...!!! Rozumiem ze zacny ale bez przesady.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Cytat

A na czym sluchacie stacji...??? Amplituner, radio internetowe, osobny tuner.


Ostatnio miałem telefon z ośrodka badania opinii "#$%*&" i podobne pytania icon_mrgreen.gif . Pani wypytywała o stacje jakich słucham w różnych godzinach dnia, jakie tylko znam, a o jakich nie słyszałem. Potem zwyczaje, czy słucham w domu radia na "radiu", PC, tablecie, smartfonie. To samo w aucie, na zakupach( icon_eek.gif ), czy spacerze.
Radia słucham, jednak coraz mniej, poziom prowadzących jest coraz bardziej niski, a teksty i humor nieraz żenujący. Chilli zet w Łodzi wyłączyli(kij im w oko), zostaje więc Trójka, Wawa, coś tam w aucie np. PR1.
Dawniej lubiłem amplitunery, teraz mam osobny tuner denka i radyjka kuchenne, do radia internetowego mam mieszane uczucia- w sumie mam sporo płyt, nie wiem czy takie ustrojstwo mi potrzebne.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...