Skocz do zawartości

Co włożyć do obudowy Magnat Gamma 120A


Recommended Posts

  • 1 month later...
Ten głośnik nie ma takiej mocy. 350W to moc muzyczna, a faktyczna znamionowa moc to 170W, czyli porównywalna do oryginału. Głośnik o większej mocy w niczym nie zaszkodzi, bo i tak zagra jak mu wzmacniacz pozwoli.
Co do wzmacniacza.
To w tej obudowie jest coś po starym wzmacniaczu jak zasilacz, potencjometry, czy nie ma nic i potrzebny jest kompletny wzmacniacz z zasilaczem do suba.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy jest ciekawy icon_biggrin.gif. Ale mam jeszcze pytanie odnośnie amplitunera. Posiadam Kenwooda KRF-V8030D i nie jestem pewien czy potem będę mógł suba do niego podłączyć ponieważ mam w nim tylko wtyk preout do suba i masę innych a wszystkie kolumny mam podpięte pod zaciski. A na tym wzmacniaczu takiego wtyku niewiedze :/. Prosiłbym o jakieś namiary na wzmacniacze o podobnej mocy (mogą być mocniejsze icon_biggrin.gif) do tego http://www.allegro.pl/item330195928_super_...b_elektron.html

P.s. Przywracasz mi wiarę w ludzi bo już zacząłem wątpić czy ktoś naprawdę sie zna a tego typu przeróbkach icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę żadnego problemu z podłączeniem subwoofera do Kenwooda.
Przecież jest w nim z tyłu złącze PreOut SUB. W pierwszym z wymienionych subów jest wejście SUB INPUT 500mV i to wejście łączysz kablem RCA/RCA z wyjściem PreOUT SUB w amplitunerze. Pozostałe 3 wzmacniacze także mają wejścia LINE INPUT do podłaczenia ich do wyjścia dla suba w amplitunerze.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...