Skocz do zawartości

Tanie stereo.


blazej123

Recommended Posts

Witam serdecznie jestem tu nowy.
Mam kilka pytan?
Kupilem gramofon podlczyłem do denone mini i jestem zaskoczony efektem (juz nigdy nie kupie płty CD)
Nosze się z zamiarem kupna uzywanego ampli lub wzmacniacza. poczatkowo przebieralem w znanych markach : onkyo , Horman , technics, rotel.potem zobaczylem LUXMAN pocztalem za 300 zl .
czy wogle jest sens cos kombinowac za takie pieniadze czy raczej obejrzec sie za nowym sprzetem mniej markowym ale droższym.
pozdrawiam . Bardzo prosze o pomoc
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odpowiedziałeś na moje pytanie.
Wiem, że chcesz kupić wzmacniacz. Nadal nie wiem, czy masz kolumny, czy będziesz też kupował takowe.
Jeśli nie masz kolumn, należałoby kupić je najpierw, a do nich dobrać wzmacniacz.

W takim razie, skoro pytasz o wzmacniacz, ten napędzi odpowiednio większość kolumn :

http://allegro.pl/nakamichi-ta-1e-hight-de...2986613157.html
[ NAKAMICHI TA-1E ]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Błażejku, Ty zakładasz identyczne tematy. To wielce niestosowne, bardzo mi z tego powodu przykro.

Połączyłem tematy Błażeja...

A co do tworzenia kolejnych tematów to Kostek ma rację.

Błażej
koledzy zadali wyraźne pytanie - co chcesz kupić?
Masz już kolumny - czy też za 300zł chcesz wzmacniacz (lub amplituner) i kolumny???

A poza tym - funkcja EDYTUJ służy m.in. do tegfo, by poprawić błędy ortograficzne i stylistyczne. Warto z niej korzystać...
Ułatwia to czytanie i doszukanie się sensu wypowiedzi icon_wink.gif
Trzeba szanować innych użytkowników Forum!

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...