Skocz do zawartości

DENON AVR 1906 7.1 AMPLIFIER+WHARFEDALE Diamond9.5


kudlatyaco

Recommended Posts

Napisz coś więcej o typie preferowanej muzki, pomieszczeniu w jakim to będzie grało. Ja osobiście kiedyś koledze składałem kino właśnie z denona 1906+wharfedale ale seri crystal fronty były 30 dwudrożne i do dzisiaj kolega zadowolny chodzi. Drugiemu koledze w pożniejszym czasie składaliśmy kino ale denon był to model 1611 albo 1610 nie pamiętam dokładnie tylko u niego właśnie była seria diamond. W obu przpadkach ładnie grało w pomieszczenach ok. 15 m2. Ale jeżeli kładziesz większy nacisk na muzykę to proponuję stereo w podobnych pieniążkach będzie dużo lepiej grało.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomieszczenie 20m2, co do gatunku muzyki od ostrego roka do drum&basu. Jak najbardziej jestem otwarty na stereo i nie mam jakiś dużych wymagań co do jakości dźwięku. Obecnie słucham jakiegoś komputerowego creativa, z tych tańszych.
550euro jest moim górnym pułapem, na kolumny plus wzmacniacz. Sprzęt używany w dobrym stanie nie stanowi dla mnie problemu.
Jako że mieszkam obecnie w irlandii napisz proszę czego konkretnie poszukiwać, wolałbym kupic na lokalnym rynku niż ryzykować uszkodzenie sprzętu przez kuriera.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...