Skocz do zawartości

MARANTZ SR5007 + UD5007 QUADRAL ASCENT 90 / 20 / 1


MooFix

Recommended Posts

Witam.
Mam pytanie bo Chciał bym kupić MARANTZ SR5007 + UD5007 QUADRAL ASCENT 90 / 20 / 1 dokładnie te http://aukro.ona.idnes.cz/marantz-sr5007-u...2931867002.html i moje pytanie brzmi.
1. Czy sprzęt jest dobry i wart cenny.
2. Czy te głośniki są bezprzewodowe bo nie wiem jak się sprawdza to.


Z góry dziękuję za pomoc icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,
wybrałeś bardzo dobrą elektronikę, jednak kolumn niestety nie wykorzystają możliwości jakościowych elektroniki, tym bardziej że nie jest to połączenie optymalne. W takiej konfiguracji uzyskasz dźwięk jasny, bardzo szczegółowy z lekkim, krótkim basem. Kolumny oczywiście nie są bezprzewodowe.
Jeśli zależy Ci wyborze dobrego zestawu kina domowego, podaj proszę jak duże masz pomieszczenie, jak będziesz wykorzystywał swój system (filmy, muzyka, koncerty, gry), jakie gatunki muzyczne zazwyczaj słuchasz, jakie preferujesz brzmienie, czy masz wymagania w kwestii kolorystki kolumn, jaki chcesz przeznaczyć budżet na zakup całego systemu.
Czekam na odpowiedź.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Ponownie icon_wink.gif
A jest jakiś model głośników bezprzewodowy z tej firmy bardzo mi na tym zależy ponieważ już jestem po remoncie generalnym domu i nie chce żadnych kabli na zmieni a ścian nie będę kuł na okablowanie do głośników.
Pomieszczenie mam o wielkości 7x10m2, wykorzystywać sprzęt będę na filmach i muzyce. Muzykę jaką słucham trudno powiedzieć ponieważ ja lubię Polski Classic nie wiem jak to napisać nawet (dżem itp.) ale dzieci słuchają POP więc będzie problem z wyborem konfiguracji jaka muzyka będzie lecieć.Kolor srebrny lub czarny.
Budżet to tak do 13 tys złotych.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

PS.
Możesz polecić jakiś sprzęt abym sobie złożył aby to wszystko miało ręce i nogi ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,
dziękuję za odpowiedź i szczegóły,

pomieszczenie jest bardzo duże i w związku z tym trudne do prawidłowego nagłośnienia, domyślam się że jest to typowy duży salon który niestety będzie miał pewne problemy z akustyką.
Zaryzykowałbym w Twoim przypadku system BOSE LIFESTYLE V25 lub V35 z opcją bezprzewodowych głośników. Oczywiście nie jest to zestaw audiofilski, pewne ograniczenia, kompromisy musisz brać pod uwagę, jednak biorąc pod uwagę kiepską akustykę takich pomieszczeń, może się okazać, że Bose poradzi sobie z tym najlepiej.
W przypadku natomiast klasycznych systemów namawiałbym w takim przypadku na zestaw oparty tylko na dwóch kolumnach.

Bardzo proszę o kontakt z salonem i rozmowę z Marcinem, to jest bardziej złożona sprawa i wymaga dłuższej rozmowy - (42) 213 01 66
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...