Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, słucham głównie muzyki z komputera, dlatego też chcę raz a porządnie zainwestować w znośne głośniki - jeżeli to oczywiście ma sens. Posiadam zewnętrzną kartę dźwiękową E-MU 0202 oraz głośniki 5.1 Logitecha, są to standardowe komputerowe głośniki, głównie do filmów i gier. Czego słucham ? przede wszystkim jazzu, starego, nowego, czasem zdarzy się elektro. Budżet jaki chce przeznaczyć to ok 500zł, (jeżeli warto dołożyć jakąś kwotę, jestem skłonny) oczywiście za głośniki 2.1, jeżeli porządne kolumny to chyba nawet nie musi być soobwofera ? , w domu przy wieży mam 2 kolumienki i grają pięknie same - podkreślam , że się nie znam.
1. Czy w ogóle jest sens inwestować w głośniki do komputera ? - komputer chyba jakością nigdy nie będzie dorównywał porządnym wzmacniaczom... ? ewentualnie jakieś rozwiązanie z przedwzmacniaczem innym .
2. Jeżeli tak biorąc pod uwagę moją kartę dźwiękową czy jest coś godnego uwagi ?
Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Za 500 zł da się znaleźć fajne głośniki, ale czy nie wolisz 2.0?


Jak napisałem, mogą być też 2.0, nie koniecznie 2.1 , używam ich w małych pomieszczeniach, pokoikach, także w tym momencie sub mam skręcony na dosłowne minimum. W domu mam same 2 głośniki bez suba do wieży i grają pięknie, także jak najbardziej mogą być 2.0
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...