Skocz do zawartości

Wzmacniacz i Zeusy


kryspin1

Recommended Posts

Witam. Mam problem mam głośniki Zeus 350W i wzmacniacz 1200W Sherwood gdy słucham cicho muzyki wszystko jest okey, ale gdy podgłaszam przynajmniej do połowy nagle głośniki przestają grac i muszą wyłączyć i włączyć od nowa wzmacniasz i wszystko jest okey, ale nie zawszę się tak dzieje. Co się dzieje i co zrobić ? z tego co jeszcze zauważyłem gdy zmiejsze bass to wszystko działa okey
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Pewnie przeciążasz/przegrzewasz wzmacniacz i włącza się zabezpieczenie. Jaki dokładnie masz ten wzmak?


Sherwood Newcastle R-725RDS Ale mi się to od nie dawna dzieje od początku tak się nie działo miałem na max bass i wszystko grało a teraz jak dam bass na więcej niż połowe i podgłiszę do połowy to przestaje muzyka grać, ale wzmacniacz wyłącza głośniki chyba sam bo na wzmacniaczu się nadal wszystko świeci
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Nie wentylator się nie spalił bo chodzi czuje jak wieje icon_biggrin.gif Gdy mam bass na max i podgłosze do 45 po jakiś 2-3 min się odłączajągłośniki ale jak mam bass na połowe wszystko działa. Ale lekko harczy mi jeden głosni może to jest przyczyną odłączenia żeby się nie spalił ? A jecze mi powiedz jak go odkurzyć ? Normalnie odkurzaczem ? hehe ?icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...