Skocz do zawartości

wyszukiwanie nowej muzy - Deezer


jotgie

Recommended Posts

Cześć, a znacie już Deezer.com? Od niedawna jest dostępna polska wersja. Myślę, że ucieszy wszystkich audiofilów icon_smile.gif
Wybierasz sobie albo playlistę albo kanał radiowy, który Cię interesuje i słuchasz do woli! Za darmo. Wreszcie mam nieograniczony dostęp do wszystkiego co lubię. I co też ważne, nie obciąża mi łącza. Nie dość, że można słuchać muzyki za darmo non stop, to jeszcze kryje w sobie mnóstwo aplikacji! Ja jeszcze wszystkich nie przetestowałam, ale czuję że to fajne narzędzie, a Wy co sądzicie? Super poszerza muzyczne horyzonty.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Cytat

Tyle, że płyty niedługo przepadną, bo CD są dużo mniej wytrzymałe niż winyle.


Kto Ci takich rzeczy nagadał?
Cytat

Jest prosty w obsłudze i pozwala słuchać muzyki wszędzie, wystarczy mieć chociażby telefon:)


Mój DAP też pozwala i śmiem twierdzić, że robi to nieporównywalnie lepiej niż komóreczki z deezerami.

Panie, skończ Pan już tę reklamę. icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym poście faktycznie był tryb żeński, ale cały temat wygląda trochę tak, jakby był pisany przez jedną osobę z trzech kont? icon_biggrin.gif Tej teorii trochę przeczy niezgodność płci krakowiaka i dwóch pozostałych użytkowników, ale gdyby za mistyfikację misterną to wszystko poczytać?

Chociaż ja do tej pory myślałem, że odpisuję krakowiakowi, a nie Inie. Eeee... No nic, pozdrawiam!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
Dużo w ostatnim czasie słyszałem o tej platformie i aż z ciekawości zainstalowałem sobie 2 tygodnie temu i jak na razie jestem na tak! Mają całe mnóstwo różnych utworów w dobrej jakości. Jest bardzo wygodny. Nie wykluczam, że rozważę w przyszłości wykupienie wersji premium (przez pół roku jest darmowy więc można sobie popróbować)>
Ściągnąłem sobie aplikację na telefon i słucham podczas biegania.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...