Skocz do zawartości

Wzmacniacz do Altonów 70


zioq3k

Recommended Posts

Witam,
Który z tych wzmacniaczy lepiej zagra z Altonami 70 ?

Obecnie Posiadam Pioneer A-449 , ale znajomy chce go odemnie odkupić w korzystnej dla mnie cenie (za 320zł) .
I właśnie się zastanawiam nad Technics,em SU-V460 i SU-V560
Ewentualnie może być co innego, ale żeby ładnie grało icon_wink.gif
Na wzmacniacz mogę zainwestować max 350zł.
Zalezy mi na tym aby był w dobrym stanie technicznym jak i wizualnym.


Oba kosztują około 280-300 zł

Czy lepiej pozostać przy Pioneer A-449?

Zależy mi na dobrej jakości dźwięku (conajmniej taka jak na A-449) oraz dobrym, czystym basie .
Altony mam na oryginalnych głośnikach prosto ze wrześni, jedynie zawieszenie w nich wymienione więc kolumny mają swój urok icon_wink.gif

Z góry dzięki
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw napisz co Ci nie pasuje w obecnym brzmieniu z Pioneerem.
Potem napisz co to znaczy dla Ciebie "żeby ładnie grało" - to niezwykle pojemne i względne pojęcie.
Sens zmiany o której piszesz byłby jedynie wtedy, jeśli brzmienie obecne Ci nie pasuje, a wymienione wzmacniacze dałyby szansę na poprawę. Obawiam się jednak, że Technics + Altony = krew z uszu (ostre brzmienie skrajami pasma) ale może to akurat lubisz.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów chciałoby się napisać, że z Altonami nic ładnie nie zagra. No, może jakiś wzmacniacz lampowy o miękkim brzmieniu i stonowanej górze, albo tranzystor w klasie A (nie mylić z klasą AA Technicsa, bo to zupełnie co innego) czyli np. Musical Fidelity A1.
Jak napisał mój przedmówca (przedpiszca? icon_lol.gif ), Altony i Technics, to wręcz przysłowiowe złe połączenie. Z większością Pioneerów też nie będzie lepiej.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...