Skocz do zawartości

Głośniki do Pioneer VSX-527


Kuba1985

Recommended Posts

Witam,
Jakiś czas temu pytałem o amplituner do JBLi, sprawe rozwiązała za mnie żona i poprostu kupiła mi w prezencie amplituner przy którym się kiedyś zatrzymałem w sklepie tj. pioneer vsx-527... i tu się zaczęły kłopoty:) No więc pokrótce, w domu mam głośniki JBL studio monitor 4208, fajne:) Ze moim starym wzmacniaczem stereo pioneer grały świetnie, cudowny bass i wogóle, ale z tym amplitunerem zrobiło się strasznie smutno, bass opuścił mnie bezpowrotnie, ale zato fajnie słychać wyższe partie. Chciałbym żeby do mnie wrócił (bass), amplitunera nie zmienie więc muszę zmienić głośniki. Po tej smutnej opowieści przyszedł czas na pytanie, jakie??? Narazie chcę fronty, takie powiedzmy do 1500 za sztukę, ale kolejnym utrudnieniem jest to żeby dało się dokupić do nich resztę zestawu do 5.1 w jednakowej stylistyce w późniejszym czasie. Muzyka jakiej słucham to głównie rock i soundtracki, trochę jakiegoś POPu czasem, ale to baaardzo sporadycznie. Pokój ma ok 20 m2, ale buduję dom i tam salon będzie trochę większy tj ok 30 kwadratów.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...