Skocz do zawartości

wzmacniacz stereo +dvd


kubek

Recommended Posts

Cytat

A to DVD jaka rolę ma pełnić ? Będziesz filmy oglądał na "okrągło" czy tylko
od czasu do czasu ?
Bo widzę ,że skłaniasz się bardziej ku muzyce ?


Przepraszam, że wchodzę nie pytany w nie swój wątek icon_wink.gif ale także potrzebuję porady w podobnym problemie.
Znajomy zdecydował się na wzmacniacz stereo - prawdopodobnie Denon PMA-500AE, albo 700 - i chciałby mieć 1 klocek DVD/CD.
Jak widać wzmacniacz z dolnej półki, ale mimo wszystko zależy mu na dobrym odtwarzaniu muzycznych CD - współczynnik muzyka/film to prawie nieskończoność icon_wink.gif .
Przewidziany budżet na DVD/CD to ok. 500 zł.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie zapewni Ci żaden DVD-ik poniżej 10 kzł.
Jeżeli jednak jesteś zdecydowany na Yamahę to polecam nową serię Yamahy CD-S2000/A-S2000
jak dobrze "ponegocjujesz to jest szansa "wyrwania" poniżej 10kzł i masz prawie hi-end.
Dokupujesz do tego jakies DVD za powiedzmy 500 zł/szkoda na to wiecej kasy bo ten format "wymrze" za dwa lata / i oglądasz też filmy.........w stereo. icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że zamiast 404 lepsze będą modele serii 5xx - w podobnej cenie (ale jak widać z linku przewyższającej założone wcześniej 500zł, chyba ze może byc coś z drugiej ręki) pojawiają starsze modele np. 501 (ciekawe, że razem z amplitunerem SR500/501,a może nawet i z badziewnymi kolumnami, można to trafić za 1500zł).
No chyba, że sprzęt ma być świeży i czytać DivXy - choć 404 ma już 2 lata... icon_rolleyes.gif

Pozdrawiam
PS. Ja też zdecydowanie preferuję "dwuelementowość" i oddzielnie CD oraz DVD icon_cool.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Wydaje mi się, że zamiast 404 lepsze będą modele serii 5xx - w podobnej cenie (ale jak widać z linku przewyższającej założone wcześniej 500zł

500 zł to orientacyjna kwota, samo 404 już kosztuje ok. 700.
Nie byłoby problemu, gdyby za te 700 zł DVD porządnie grał w stereo.

To jednak nie mój problem - mam już trochę dość przekonywania wspomnianego przeze mnie znajomego do nie łączenia odtwarzania CD i DVD w jednym klocku!

Skoro on nie słyszał różnicy pomiędzy moim CD Denona a "sepleniącym" DVD Panasonica, to niech się cieszy jednym klockiem!

Dla mnie EOT.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...