Skocz do zawartości

Stary boombox SANYO M9500K


Recommended Posts

Witam, posiadam boombox jak w tytule. Czytałem na zagranicznych stronach ze jest to rzadki i dobry sprzęt. Dlatego chciałbym go naprawić(myślę że jakaś błachostka) i niewiem gdzie się naprawia takie stare sprzęty. Jeszcze prosiłbym o wycenienie ile taki sprzęt jest warty sprawny bo nigdzie nie mogę tego znaleźć. Wogóle ciężko o informacje o nim na polskich stronach internetowych, dlatego o jakiekolwiek będe wdzięczny:) dzięki za odpowiedzi.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wyceny to nie przypuszczam, żeby ktoś Ci tu pomógł. Jedyna "wycena" to moim zdaniem wystawić na allegro i zobaczyć za ile pójdzie.
Natomiast naprawić powinien Ci go każdy elektronik (jeśli oczywiście nie padła jakaś część specyficzna dla tego modelu i nie do dostania czy zastąpienia), najlepiej w małym serwisie. Ja mam takiego ale to w Krakowie , a skąd jesteś - nie wiem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Z naprawą udałbym się do zufanego elektronika. Jeśli nie miałeś wcześniej styczniości to popytaj, z pewnością jest ktoś taki u Ciebie. Ja ze wszelkimi usterkami, kieruję się do jednego Pana od lat. Jeśli nie masz takiej możliwości, pozostaje serwis jak piszę Kolega Adamc.
Odnośnie wyceny, możesz poszukać na allegro. Jest taki facet, który sprzedaje tylko radioodtwarzacze, podobne do tego który posiadasz. Wbrew pozorom, wcale nie są tanie.
Jednak, pomimo ich sędziwego wieku, są to maszyny z lat świetności epoki kasetowej. Stąd wysoka cena, ale także wysoka jakość. Jeśli nie trafisz identycznego modelu, jest szansa porównania go z podobnym.
Swoją drogą, ja zostawiłbym taki cukieras w domu.
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...