Skocz do zawartości

Zestaw kolumny + wzmacniacz za około 1000 zł


tomus95

Recommended Posts

posiadam budżet 1000-1500 zł . pokój to ok.20m^2 .Jak na razie słuchałem muzyki z mini wieży zakładam temat abyście mi doradzili i zaproponowali np jakąś aukcje z allegro. muzyka jakiej słucham to :reggae, rap, hip-hop, dubstep . w temacie jestem zupełnie "zielony" nieraz sprzęt miałby być użyty na małej imprezie w moim garaży na metrażu 70m^2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

najwięcej słucham reggae więc muzyka spokojna a na tych imprezach też raczej takie grono że puszczane jest reggae no chyba że melanż troche poniesie no to jakieś disco polo i góralska muzyka . sprzęt może być używany ważne żeby w dobrym stanie choć mam świadomość że za taką cene szału nie będzie więc nie będę wybredny zawsze jakieś kolumny będą lepsze niż wieża (tania i chińska taką miałem) czy laptop
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wręcz przeciwnie, za 1500zł można kupić naprawdę niezły używany zestaw, przykładowo:
Marantz PM6010 / Yamaha A-960 / Yamaha A-960 II
do tego
Quadrla Phonologue Amun Mk.II
B&W DM640
Klipsch RF82
(najlepsze z tego będą Quadrale jeśli chodzi o audiofilską jakość dźwięku, ale myślę, że do gustu mogą Ci bardzo przypaść Klipsch'e)

Kupujesz kable głośnikowe Alphard DaVinci 2x2,5mm/2x4mm, łączeniówki do PS3 / innego źródła i gra icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

który wzmaczniacz będzie najlepiej współpracował z tymi kolumnami ???
czy połączenie komputer-wzmacniacz za pomocą jack-chinch ??
jakim kablem ps3-wzmacniacz ??
czy da się tak zrobić żeby zarazem ps3 jak i komputer były jednocześnie podpięte czy trzeba będzie przepinać kable ???
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...