Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
MotylRafal

Glosniki 5.1

Witam
Mam glosniki 5.1 ze zwyklym kablem glosnikowym dwu zylowym czy idzie dolozyc koncowke do tych kabli?chincz

Poprostu chciałbym je do czegos wykorzystac i podłączyć a nei wiem do czego:(

No własnie, ja tym bardziej nie wiem. Najpierw musisz wiedzieć, do czego chcesz podłączyć głośniki. Wtedy możemy ocenić, czy się da.

Najchetniej chcialbym zeby dzialaly mi one i z dvd z i komputerem i do telewizora podlaczyc zeby tez szlo kiedys m ialem taki subwofer z manty do ktorego szlo podlaczyc glosniki wlasnie i szlo potem to do wszystkiego podlaczyc czy jest jakies takie urzadzenie zeby podlaczyc te glosniki i pozniej modz je przelaczac miedzy wymienionymi powyzej urzadzeniami

A jaki to musi byc wzmacniacz zeby wszystko gralo glosniki sa 5.1 i subwofer jst bez swojego zasilania

Mam podobną tyle ze odwrotna sytuacje. Mam głosniki 5.1 z wyjsciem na mini jack (uzywane przy kompie) i chcialem je podlaczyc pod mojego PBO ktory ma co prawda coaxial ale takze zwykle audio (biały i zolty). Wystarczylo kupic przejsciowke. Ogolnie jakosc dzwieku nie powala, ale jest to dobrze zestrojone.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0