Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
raf092

Który z tych sprzętów jest lepszy?

Recommended Posts

Witam. Mam do wyboru wzmacniacz Unitra Diora WS432 z korektorem graficznym FS 042, albo amplituner Sony STR-D790. Chciałbym wiedzieć na którym sprzęcie będę bardziej zadowolony z jakości odtwarzanej muzyki?

Cytat

Chciałbym wiedzieć na którym sprzęcie będę bardziej zadowolony ?

Hmm Jasnowidzów Ci u nas nie znajdziesz.

Jeden woli blondynki drugi browar z kumplami.

Pozdr.

Witam.
Dokładnie, 300 zł można przeznaczyć na już całkiem fajny wzmacniacz. Posłuchaj, poczytaj tematy na forum, a będziesz miał jakiś zarys odnośnie wzmacniaczy w tym przedziale cenowym. Jeden z ostatnich tematów jest identyczny, włączając kwestie budzetu.
Dobrze będzie jeśli podasz kilka informacji odnośnie muzyki, czego, słuchasz, jakiej powierzchni masz pokój, czy masz wogóle kolumny (jeśli masz, to jakie), jakie lubisz brzmienie. To są podstawowe informacje potrzebne, aby dobrze doradzić i coś zaproponować.
Poczytaj trochę, zastanów się i podaj informacje o których pisałem wyżej.
Pozdrawiam.

Chodzi o to że jeżeli wybiorę jeden z tych dwóch to będę go miał za darmo. Chcę dokonać dobrego wyboru icon_smile.gif Nie mam pieniędzy na wzmacniacz icon_sad.gif

Z dwojga złego Diora wydaje się lepszym rozwiązaniem, stare soniaki wielokanałowe nawet do kina słabo się nadają i lubią się psuć. Ten ampli chyba współpracował z małymi satelitkami sonego w komplecie.
W diorze nawet jak coś padnie, można szybko i łatwo naprawić. Według mnie nie ma nad czym się zastanawiać - Diora.

Popatrz na allegro i archiwum allegro po ile chodzą, wtedy weź ten droższy, żeby opchnąć szmelc i kupić coś porządnego icon_wink.gif

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować