Skocz do zawartości

Techniks SA – GH 470 + Jamo 180 Studio - dylematy


jacek_ch

Recommended Posts

Witam serdecznie,

Właśnie zapisałem się na Wasze forum i witam serdecznie.
Po przejrzeniu pary wątków, jestem przekonany, ze trafiłem we właściwe miejsce. Ale do rzeczy. Uwielbiam muzykę i uwielbiam, jakość dźwięku. Raczej nie zaliczam się do audiofili, ale wynika to raczej bardziej z braku możliwości zakupowych ? proza życia. Ostatnio, po przeprowadzce, do tzw dużego pokoju, w którym na sprzęt było przeznaczone raczej mało miejsca, kupiłem Yamaha 840 PianoCraft + subwoofer. No, gra ładnie. Wcześniej miałem Techniks SA ? GH 470 + Jamo Studio 180. Wiem, wiem, stary sprzęt, a kolumny, przez większość z tego forum uważane raczej za badziew. Ale po zmianie przewodów połączeniowych, grało to ? super! Znacznie lepiej niż Yamaha 840. Swój stary sprzęt oddałem z bólem córce i już na drugi dzień baaaardzo za nim tęskniłem.
Proszę Was o radę. Na Aledrogo, są takie kolumny i jest taki amplituner. W sumie, za niecałe 1 000 pln mogę powrócić do tego, co ceniłem. Słucham głównie muzyki klasycznej i rock?a klasycznego. Zależy mi na głębi basu i czystości dźwięku. Nie mam doświadczenia ani takiej wiedzy jak Wy, drodzy Forumowicze, dlatego tu piszę, licząc na Wasze wsparcie. Może, w rozsądnych pieniądzach, jesteście mi w stanie polecić coś lepszego? Nie mam pojęcia, jak przedstawia się ten Techniks na tle np. Denona, czy Onkyo, o kolumnach nie wspomnę...

http://allegro.pl/technics-sa-gx-470-i3084529610.html
http://allegro.pl/kolumny-glosnikowe-jamo-...3087876637.html

Pozdrawiam,

Jacek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Odpuść sobie ten zestaw. Za 1000 zł można złożyć fajny zestaw, dużo lepszy od tego, który miałeś i o któty pytasz teraz.
Napisz jeszcze jakiej powierzchni jest Twój pokój.
Czy interesują Cię kolumny podłogowe, czy podstawkowe (do tych będziesz potrzebował standów, więc miejsca zabiorą prawdopodobnie tyle samo miejsca, co podłogowe)
Co ma wchodzić w skład zestawu ? Czy masz odtwarzacz cd, czy też będziesz chciał kupić ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Witam.
Odpuść sobie ten zestaw. Za 1000 zł można złożyć fajny zestaw, dużo lepszy od tego, który miałeś i o któty pytasz teraz.
Napisz jeszcze jakiej powierzchni jest Twój pokój.
Czy interesują Cię kolumny podłogowe, czy podstawkowe (do tych będziesz potrzebował standów, więc miejsca zabiorą prawdopodobnie tyle samo miejsca, co podłogowe)
Co ma wchodzić w skład zestawu ? Czy masz odtwarzacz cd, czy też będziesz chciał kupić ?


Dzięki za szybką odpowiedź.
Kolumny koniecznie podłogowe. W tej chwili, pokój jest zrobiony na strychu i ma około 30m2. Chętnie do zestawu dołożyłbym jakieś DVD, bo mam parę koncertów, które lubię słuchać.

Jacek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...