Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
observe

słuchawki do mp3

Recommended Posts

szukam jakichś słuchawek do mp3. wiele osób mówi o tym, że zależy im na 'jakości dźwięku', ale z autopsji wiem, iż słucham muzyki tylko, gdy gdzieś idę i nie skupiam się na doznaniach. krótko mówiąc - wystarczą średniej jakości, estetycznie wyglądające i przede wszystkim duże (nie douszne, zauszne, dopupne etc.) cena w granicach przyzwoitości <200zł.
pzdr

Najlepiej udaj się do sklepu gdzie możesz posłuchać dużej ilości słuchawek (np. Media Markt) i wybierz te które ci najbardziej odpowiadają, dobre są np. SENNHEISERy.

Cytat

szukam jakichś słuchawek do mp3. wiele osób mówi o tym, że zależy im na 'jakości dźwięku', ale z autopsji wiem, iż słucham muzyki tylko, gdy gdzieś idę i nie skupiam się na doznaniach. krótko mówiąc - wystarczą średniej jakości, estetycznie wyglądające i przede wszystkim duże (nie douszne, zauszne, dopupne etc.) cena w granicach przyzwoitości <200zł.
pzdr

Cześć,
polecam BOSE TriPort In Ear - cena to ok. 95-100 $. Swoje kupiłem w USA, przy aktualnym kursie dolara są o połowę tańsze niz w Polsce.

Dźwięk idealny, w zestawie 3 wielkości nakładek silikonowych, opakowanie na słuchawki. jack pozłacany.

Ze wszystkich słuchawek dousznych jakie miałem, te dają najlepszy dźwięk - słucham głównie z IPod -em Nano 3 generacji.

Pozdrawiam

A co w tym dziwnego jakich słuchawek się używa.
Mam kilka słuchawek i do odtwarzacza MP3 podłączam również wielki słuchawki GRADO SR-60. W niczym mi to nie przeszkadza pod warunkiem, że nie zapomnę się i nie wyjdę z nimi w teren icon_redface.gif

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować