Skocz do zawartości

[Opinie] Amplituner Onkyo TX-8030


Celdur

Recommended Posts

Witaj,
abym mógł ustosunkować się do Twojej propozycji TX-8030, potrzebuję więcej informacji:
- z jakimi kolumnami amplituner będzie współpracował,
- jak duże jest pomieszczenie odsłuchowe,
- jakie gatunki muzyczne zazwyczaj słuchasz,
- jakie preferujesz brzmienie systemu (jasne, ostre, mocne, dynamiczne, basowe, spokojne, ciepłe, ...)

Czekam na szczegóły
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem Twój opis w innym wątku,

biorąc pod uwagę Twoje wymagania, bardziej zwróciłbym uwagę na amplituner Harman Kardon HK3490 z zestawem kolumn Indiana Linie Nota 550. Nie podałeś wielkości pomieszczenia, ale jeśli Twój salon nie jest większy niż 25m2, konfiguracja taka najlepiej spełni Twoje wymagania. Ewentualnie zwróć uwagę na kolumny Monitor Audio MR6.

Jeśli masz taką możliwość, serdecznie zapraszam do naszego salonu na odsłuchy. W przypadku pytań, oferty proszę o kontakt.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salon 20m2.
Czy kolumny Dali Zensor 7 są dużo gorsze od Linie Nota 550 oraz MR6 które polecasz? Czytałem o nich same dobre opinie.
I czym się różni ten HK od Onkyo że lepiej pasuje do moich gustów muzycznych (trance, techno, smooth jazz, dance)
No i najważniejsze - gdzie mieści się Wasz salon.
http://audio.com.pl/testy/indiana-line-nota-550:1 - nie chodziło mi o to aby bassiku w ogóle nie było "dyskretny, nisko mruczący basik"
Ogólnie te Indiany prezentują się też bardzo ładnie.
Za to MR6 wyglądają już lepiej od tych Nota 550. Ciekawe tylko które z tych 3ch lepiej sobie poradzą i z jakim wzmacniaczem.
Macie je wszystkie na stanie abym mógł przesłuchać?

No i wzmacniacze czy też są na miejscu (Onkyo TX 8030 + HK 3490)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...