Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,
powoli myślę nad dalszym rozwojem audio, więc mam amp
yamaha rx-v 673
elac 63.2
mój komputer
chciałbym osiągnąć lepszy dźwięk z komputera, mam zintegrowaną kartę dźwiękową

słucham rocka, muzyki klubowej, czarny rap, czyli dość dynamiczna muzyka.
przedziału cenowego jeszcze do końca nie ustaliłem, powiedzmy do 600zł.

i mały szczegół, gabaryty mojej "kitki" czyli 2,5*3,5m

pewnie też będzie pobawić się foobarem, mam ale nie opaniwałem...jeszcze

Proszę o rady i opinię...pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej byłoby zapolować na jakiegoś chińskiego DACa z USB, np.
Musiland Monitor 2012 03 US Dragon
ZERO DAC
Stosunek jakość/cena niespotykany w "zachodnich" produktach, mimo że wszystko jest produkowane w jednym miejscu icon_wink.gif

Jeśli masz z foobar'em jakieś kłopoty to służę pomocą. Z tego player'a można naprawdę sporo wyciągnąć, jeśli chodzi o darmowe programy jest zdecydowanie najlepszy. Kwestia ustawienia wyjścia na bit-perfect (ASIO, WASAPI...).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie wszystko jest teraz made in china, problem jak zauważyłem z dostępnością i polską gwarancją. Swojego czasu kupiłem Samsunga P3 pod moje CAL`e(Patryk widzę też je masz) i padł sobie dotyk i tak stał się szajsungiem, brak pl gwarancji a dźwięk był bardzo przyjemny. Natomiast zastanawiałem się nad czymś w stylu nuforce fiio, audiotrakiem... Chodzi mi o zewnętrzną kartę dźwiękową, a często widzę opis wzmacniacz słuchawkowy.

NuForce uDAC2

Audiotrak Prodigy Cube

Co do foobara z chęcią bym go jakoś skonfigurował obecnie jest goły, używam głownie aimp

i teraz myślę czy nie zwiększyć budżetu, chodzi by w pełni wykorzystać amp i kolumny. Sporo tego, np hagel hd2...kapkę ponad 1tys
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chwilowo mam pare typów, jaka jest róznica pomiędzy 1.NuForce uDAC-2 asynchroniczne USB - upgrade a 2.NuForce uDAC2 (uDACP)? Kolejny mój typ to 3.Audiotrak PRODIGY CUBE (ATRCUBE). Srzęt będzie służył w komputerze stacjonarnym więc wzmacniacze oparte na baterii nie są mi potrzebne. Jeśli ktoś jest w stanie opisać charakterystykę dzwięku jaki daje byłoby fajnie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...