Skocz do zawartości

Optymalny wzmacniacz dla zestawu Stereo


Celdur

Recommended Posts

Obecnie biorę pod uwagę głośniki.
Dali Zensor 7
Magnat Supreme 2000
Monitor Audio MR6

Bardzo proszę o propozycje optymalnego wzmacniacza do powyższych kolumn
tak aby całość zamknęła mi się w 4000 - max 4500pln
Zestaw nie będzie rozbudowywany do 5.1
Amp powinien mieć wejścia cyfrowe (coax , toslink) lub tylko jeden z nich
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pytanie typu: Mam felgi 13' 15' i 20'. Bardzo proszę o propozycje optymalnych opon do powyższych felg. icon_rolleyes.gif
Wybierz najpierw kolumny a później pytaj o wzmacniacz.
A wejścia takie jak piszesz, to raczej we wzmacniaczach rzadkość. W amplitunerach bardziej.
Z tego co widzę bierzesz pod uwagę nowe kolumny, więc nic prostszego jak udać się do dobrego salonu audio i posłuchać ich z kilkoma dostępnymi wzmacniaczami.
Cytat

Zestaw nie będzie rozbudowywany do 5.1

, jeśli słuchasz stereo, to dobrze. Do kina domowego musiałbyś kupić odpowiedni amplituner.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź i szczegóły,
biorąc pod uwagę twoje wymagania oraz pomieszczenie, zaproponowałbym zestaw złożony z amplitunera stereofonicznego ONKYO TX-8050 oraz zestawu kolumn Dali Zensor 5 (Zensor 7 będą zbyt duże do Twojego pomieszczenia) lub Indiana Line Tesi 560. Drugą, trochę droższą propozycją byłaby konfiguracja oparta na TX-8050 oraz na najnowszych kolumnach podłogowych Xavian Delizia.

Serdecznie zapraszam na odsłuchy do naszego salonu, w przypadku pytań, wątpliwości lub oferty finansowej jestem do dyspozycji
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy TX-8030 jest o wiele gorszy od 8050?
Jak wypada Yamaha RS500 / RS700?
Co do głośników to wydaje mi się że jak będą oba śr-niskie to będzie lepiej / zagrają lepiej.
Kiedyś chciałem brać magnaty 2000 które mają 2x20cm samego basu ale zrezygnowałem
bo nie o to mi chodzi żeby w mieszkaniu wszystko chodziło. Wystarczy że przy moich
"pierdziawkach" logitech z-5500 tak było. Dźwięk to tragedia z tego zestawu.
Dlatego chcę nowe, dobre stereo. Z resztą czego bym nie wybrał to jakość dźwięku i tak
będzie jak niebo / ziemia icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...