Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze słuchawek


Recommended Posts

Na wstępie bardzo przepraszam jeśli to zły dział, nie do końca wiedziałem gdzie zakwalifikować.

Witam. Poszukuję słuchawek, wymagania może podam w punktach :3

-do 150zł, ewentualnie można minimalnie przekroczyć, no do 200,


-słuchawki muszą być wokółuszne, zamkniętę lub półotwarte,



-używam zintegrowanej karty dźwiękowej w komputerze (karta dźwiękowa w EVEREST'cie widnieje po prostu jako Realtek Audio), niezbyt wchodzi w grę kupowanie innej karty dźwiękowej, chyba że jest dołączona (tak jak do np. Creative Tactic 3D Sigma)


-słuchawki mają służyć przede wszystkim do słuchania hip-hopu i rozmów na skype, ale żeby dało się też pograć,



-chwilowo mam Creative Fatal1ty HS-800 i na jakość dźwięku nie narzekam, jak dla mnie jest ok.


-wolałbym żeby był wbudowany, lecz wysuwany/odpinany mikrofon, no chyba że ten Zalman rzeczywiście jest taki dobry icon_wink.gif


Słuchawki będą służyć tylko do użytku domowego (komputer), więc bardzo bym chciał żeby kabel miał 2-3m (jeśli to możliwe) i był wytrzymały na np. przejechanie po nim krzesłem, może być zarówno na jacki jak i USB.
Design - wystarczy w miarę ogarnięty.

No i niestety odpada kupno używanych i przez internet icon_mad.gif

To chyba tyle, w razie czego odpowiem na pytania, z góry dziękuję za pomoc icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...