Skocz do zawartości

Ktory z amplitunerów wybrac?


Pablo

Recommended Posts

Witam
Mam prośbe o pomoc w wyborze amplitunera. Jakie jest wasze zdanie, który z niżej wymienionych amlitunerow jest godny polecenia? Zastanawiam sie nad Yamaha RT-V459, Pioneer VSX- 516 ewentualnie Onkyo TX RS304. Do tego chce kupic DVD Panasonic S42 albo pioneer DV-380. Co sądzicie o tym, czy może wybrać jakis inny zestaw ale w cenie nie wyższej jak 1500pln. Dodam, ze zalezy mi na dobej jakosci dzwieku (mozliwej w tej cenie) zarowno dla muzyki jak i kina domowego oraz fukcjonalnemu dvd.
Może ktoś moglby mnie wesprzeć swoją opinią.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ten Panasonic, z tego co wiem, tego nie posiada, moze lepiej poszukać jednak innego modelu?


Ten model nie ma, ale S52 ma już wyjście optyczne, jeżeli bardzo Tobie na nim zależy.

Cytat

czy ma duze znaczenie dla jakosci dzwieku polaczenie ze wzmacniaczem za pomoca wyjscia optycznego?


Przede wszystkim jest to wygodne połączenie jednym przewodem optycznym niż sześcioma analogowymi. Różnica między optycznym a coaxialnym jest niewielka, są zwolennicy jednego , jak i drugiego połączenia.

Cytat

Czy koaxial to jest to samo co koncentryczne? Czy koncentryczne mozna podlaczyc do koaxial?


Jest to, to ten sam przewód z wtykami CINCH jeśli chodzi o połączenie cyfrowe.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...