Skocz do zawartości

Wzmacniacz do Acustic Energy 100


dziobi42

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów (: Stałem się szczęśliwym posiadaczem świetnych kolumienek AE-100 lecz niestety musze wymienić wzmacniacz. Kolumny grają w pokoju o powierzchni 16 m2 obecnie pod amplitunerem Yamaha htr-5930 ale nie jestem zadowolony z tego połączenia i wiem że te kolumny mogą dać mi o wiele więcej radości z muzyki, słucham głównie Rocka (: Wiec postanowiłem sprzedać Yamahe i kupić najchętniej też amplituner w cenie ok 500zl oczywiście używany. I tu pojawia się moje pytanie co wybrać żeby zestaw zagrał poprawnie ?
mogę kupić w dobrej cenie amplituner Harman/Kardon AVR 45
Jeżeli coś nie tak napisałem to proszę o wyrozumiałość jestem nowy na forum i tak naprawdę dopiero wchodzę w świat Audio (:
Pozdrawiam i z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego chcesz amplituner? Nie lepiej wzmacniacz stereo? Bo chcesz słuchać muzyki, prawda?
Szkoda, że nie napisałeś co Ci się nie podoba w graniu tych kolumn razem z ampli Yamachy? Może napiszesz coś o tym?
Cytat

mogę kupić w dobrej cenie amplituner Harman/Kardon AVR 45


Czyli chce zamienić stryjek siekierkę na kijek? Tym bardziej,że to amplituner do kina domowego. No, może zagra ten Harman trochę lepiej od Yamahy. Ale nie napisałeś jakie brzmienie preferujesz, więc jak dla Ciebie może zagrać nawet gorzej.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amplituner chce głównie dla mojej kobiety bo ona zazwyczaj słucha radia ewentualnie moge kupic wzmacniacz stereo i dokupic tuner albo jak by sie udalo znalezc to amplituner stereo chociaz malo jest takich. Co do odtwarzania muzyki na tym zestawie może zaczne od plusów
- Ładnie buduje scene audio
- Bardzo ładnie odtwarzany wokal
Minusy
- Bardzo mało niskich czestotliwości
- Dominująca wysoka częstotliwość
- Samo stereo też pozostawia wiele do zyczenia
- Mało dynamiczny dzwiek
Preferuje muzyke taka jak np : U2, Queen, red hot chili peppers. itp
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

amplituner chce głównie dla mojej kobiety bo ona zazwyczaj słucha radia ewentualnie moge kupic wzmacniacz stereo i dokupic tuner albo jak by sie udalo znalezc to amplituner stereo chociaz malo jest takich. Co do odtwarzania muzyki na tym zestawie może zaczne od plusów
- Ładnie buduje scene audio
- Bardzo ładnie odtwarzany wokal
Minusy
- Bardzo mało niskich czestotliwości
- Dominująca wysoka częstotliwość
- Samo stereo też pozostawia wiele do zyczenia
- Mało dynamiczny dzwiek
Preferuje muzyke taka jak np : U2, Queen, red hot chili peppers. itp


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...