Skocz do zawartości

Sennheiser HD598 / AKG k550 do komputera/ipada/HTC


Recommended Posts

Witam, jestem nowym użytkownikiem forum i postanowiłem zasięgnąć waszej opini. Zamierzam kupić jedne z dwóch wyżej wymienionych modeli, słuchawek będę używać z komputerem (hi endowy sprzęt) mam w nim zintegrowana kartę dźwiękową oraz z ipadem 4 i sporadycznie z telefonem HTC One X. Słucham głownie rocka/różnych odmian metalu/muzyki elektronicznej lubie przestrzeń, sporą scene i zrównoważony bass.Słuchawki muszą być wygodne, spędzam przed komputerem czasem nawet 10h, wygląd słuchawek też się liczy dlatego wybór padł na te dwa modele. Które z nich byście polecili biorąc pod uwagę moje preferencje użytkowania ? zastanawiam się również nad dokupieniem do komputera karty muzycznej ASUS XONAR DS PCI 7.1 czy będzie to dobry wybór do napędzenia tych słuchawek w przyszłości bo aktualnie będą śmigać na integrze.Budżet to 800zł nie więcej, jestem otwarty na wszelkie propozycje.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Witaj,
zdecydowanie AKG K550. To moim zdaniem jeden z lepszych modeli marki AKG wprowadzonych do sprzedaży w ostatnich latach. Przy swojej cenie jedne z lepszych nauszników na rynku. Dodoatkowo Bez problemu współpracują z urządzeniami przenośnymi.

Jeśli masz taką możliwość, serdecznie zapraszam na odsłuchy do naszego salonu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,
Również jestem tu nowy, witam wszystkich icon_smile.gif

wracając do tematu, ja używam słuchawek HD 598 w domu i BOSE OE2 na ulicy.

Jestem zadowolony z jednych jak i drugich, 100% polecam Ci HD 598 (minusem ich jest uciażliwość dla współdomatorów :/ ale to cecha słuchawek otwartych).
Nie zauwazyłem słabych stron za tą cenę, powiem więcej, grają tak jak wyglądają a ładniejszych nie widziałem icon_smile.gif

AKG nie posiadam, ale słuchałem.
Moje porównanie jest takie że żadne AKG 5XX nie zagra lepiej od BOSE OE2 na tych samych ustawieniach (używam FiiO E7k + samsung galaxy SIII).

Porównywane w sklepach. Osobiście nie polecam AKG.

pozdrawiam
mario
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...