Skocz do zawartości

dzwięk z pendriva w TV na kinie domowym


krzysko88

Recommended Posts

Witam! z góry dzięki za wszystkie rady
Przejde do sedna problemu. Więc posiadam telewizor samsung LE40C650L i kino domowe samsung HT-C555

Połączenie między nimi to kabel hdmi i wszystko jest ok jeśli odtwarzam z odtwarzacza kina domowego film dvd.

Chciałem teraz oglądać filmy HD z pendriva podłączonego do usb TV , takie filmy mają zazwyczaj dzwiek dts który się "marnuje" na głosnikach telewizora.

Pytanie czy mogę jakoś podłączyć głośniki kina domowego do tv aby dźwięk z filmu odtwarzanego z pendriva był odtwarzany na głośnikach kina domowego a nie głośnikach TV ?

Szukałem na forum i nic nie znalazłem. były podobne wątki ale z kinami domowymi które nie miały opticala i hdmi, więc tu pole do popisu jest szersze. Może coś się uda zrobić w tym zestawie sprzętu.

jakies ustawienia połączenia kabla hdmi ? a może wyjscie optical audio się na coś nada , bo chyba podłlaczenie pendriva z filmem mkv o pojemnosci powiedzmy wiekszej niz 20GB do odtwarzacza DVD mija sie z celem ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...