Skocz do zawartości

Pianocraft e 730 nowe zestawy głośnikowe


Fredas

Recommended Posts

Witam wszystkich!
Noszę się z zamiarem wymiany seryjnych zestawów głośnikowych na jakieś lepsze. Wpadły mi w oko Monitor Audio MR4, nie jestem tylko pewny czy skojarzenie ich z Piano da pożądany efekt. Pomieszczenie do odsłuchu 17m2, muza: chillout, jazz, muzyka poważna czasami rock. Głośność max. na 1/3.
Za rady z góry dziękuję
Pozdrawiam!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,
w Twoim pomieszczeniu konfiguracji namawiałbym zdecydowanie na kolumny podstawkowe. Monitor Audio MR przy Twoich preferencjach brzmieniowych moim zdaniem to nie jest dobry wybór.
Jeśli lubisz i szukasz brzmienia ocieplonego, ze świetną średnicą, bardzo muzykalnego, które powoduje, że przy muzyce odpoczywasz, koniecznie zwróć uwagę na kolumny Xavian Bonbonus - http://q21.pl/xavian-bonbonus.html. Spokojnie nagłośnią Twoje pomieszczenie i w pełńi wykorzystają potencjał Twojego zestawu.
Drugą tańszą i także optymalną opcją jest kolumna Monitor Audio Bx2. W stosunku do Xaviana dźwięk jest bardziej dynamiczny, jasny, podbite są skraje pasma. Ostatnią moją propozycją są duże i mocne monitory Kef Q300, korzystające z głośnika współosiowego, dzięki któremu scena, przestrzeń są wybitnie przedstawiane w trójwymiarowej przestrzeni. Brzmienie w połączeniu z Twoją elektroniką także powinno w pełni Cię usatysfakcjonować.

Jeśli masz taką możliwość, serdecznie zapraszam do naszego salonu na odsłuchy, porównania poszczególnych konfiguracji kolumn. W przypadku pytań, oferty jestem do dyspozycji.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...