Skocz do zawartości

Głośniki marki Pure Acoustics


Celdur

Recommended Posts

Witam.
Czy zespoły 5.0 głośników tej amerykańskiej firmy Pure Acoustics to się w ogóle do czegoś nadają?
Chodzi mi o zestaw Supernova 8 lub AV799. Kosztują jakieś śmieszne pieniądze także
rozumiem żę grają adekwatnie do ich ceny? Miał ktoś kiedyś okazję słuchać tych zestawów?
Czy np. Quintas Quadral 5000 5.0 zagrają lepiej od nich? (kosztują 2x więcej)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,
nie chcę się wypowiadać o kolumnach Pure Acoustics, jednak nie spodziewaj się jakiejkolwiek jakości dźwięku. W porównaniu z np. Quadral Quintas, niemieckie kolumny są o kilka klas lepsze.
Może inaczej - podaj proszę swoją konfigurację sprzętową, wielkość pomieszczenia, wykorzystanie systemu (muzyka czy filmy), najczęściej odsłuchiwane gatunki muzyczne oraz Twoje preferencje. Określ także budżet w jakim chciałbyś się zmieścić przy zakupie nowych kolumn.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym to już coraz cięższa sprawa. Już o tych zestawach rozmawialiśmy i obecnie pod lupę biorę: Indiana Line Tesi 560, Mission MX-5, Dali Zenzor 7, Roth Oli 40.
Myślałem także o Quadral Quintas np. 505 (6000) ewentualnie 5000 jako 5.0 oraz Tonsil Altus 300. Co do gatunków to Trance, Dance, House, czasami także Smooth Jazz oraz bardzo sporadycznie klasyczna. Potrzebuję czystości, szczegółowości dźwięku oraz jednak w miarę dobrego "łupnięcia"
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItaj,
Indiana Line Tesi 560 to lepsza kolumna od Boston Acoustics CS 260 II, szczególnie lepszy jest środek pasma, brzmienie jest trochę lepiej wypełnione, soprany przekazujące większą ilość szczegółów (ale nie ostrzejsze). Boston Acoustics to dobra kolumna, szczególnie w swoim budżecie. Brzmienie jest równe, dynamiczne, szczegółowe, można powiedzieć uniwersalne.

Co do ceny to jak będziesz zdecydowany to skontaktuj się na priv, przygotuję dla Ciebie indywidualną ofertę
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Boston Acustic cs 260 to jakaś tragedia, jak można to wogóle sprzedawać? Okleina niedokładnie wykonana, głośniki w kleju...
I mi ludzie zarzucają, że moje głośniki M-audio nie mogą grać i być dobrze wykonane...
W porównaniu z w/w M-audio są idealne pod względem wykonania i jakości grania...
P...ny marketing
icon_evil.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...