Skocz do zawartości

polecane radia online


Recommended Posts

Cytat

Radio? Przeżytek! Lepiej jakiś serwis muzyczny typu Spotify czy Deezer, korzystam od miesiąca z pierwszego i jest świetny, może jeszcze nieidealny, ale na pewno z czasem dojdzie blisko perfekcji icon_wink.gif



właśnie testuje Spotify i jest całkiem niezły, dzięki icon_smile.gif


Panowie jak polecacie również jakieś z chęcią wysłucham Waszych propozycji
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio musiałem pobrać Spotify, żeby odsłuchać przedpremierowo nowy album (ależ powrót!) Museo Rosenbach. Aczkolwiek... jużem Spotify usunął, bo jakoś nie mam potrzeby korzystania z takich programów. Może wynika to też z tego, że nie lubię się biczować integrą w laptopie, a dobry DAC to kolejny wydatek - czy mi jeszcze potrzebny? Sam nie wiem.
Tematycznie, to fajne kanały są na moje.polskieradio.pl, ale jakość beznadziejna.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
To jeszcze brakuje, żeby serwisy same wybierały czas kiedy się włączyć, wyłączyć i kiedy mamy przerwę na sikanie.
Mózg można też wtedy oddać do serwisu - może naprawią i znowu będziemy sami sobie o różnych sprawach decydować.
Poz tym dwo powyższe posty "śmierdzą" reklamiarstwem :/
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Cytat

Radio? Przeżytek!


Radio jak i papier mają wielką przyszłość icon_wink.gif http://www.youtube.com/watch?v=zGcdhdwLWCE

Jakoś wszystko gubi swój pierwotny smak , pachnąca książka jako ebook, radio w internecie, zestaw audio w aucie generuje prawdziwy dźwięk silnika w dwucylindrowych jednostkach i hybrydach...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Cytat

Mój wzmacniacz i tuner. Jestem zwolennikiem analogu icon_wink.gif .
Ale nie widzę nic złego w tym, że ktoś woli radia internetowe.

Pozdrawiam.



W tym przypadku chyba nie chodzi, o to, że ktoś woli internetowe czy tradycyjne radio. Chodzi o to, co w tym radiu można usłyszeć? Ja ze swojego odbiornika FM nie mogę złapać ambitnego radia. Dlatego szukałem radia przez internet.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
  • 5 months later...
  • 2 years later...

Hej. Może warto wrócić do tematu? W Volumio mam kilka dodanych ulubionych stacji, co nie znaczy, że w dobrej jakości. Jeśli chodzi o nasze stacje, głównie rockowe to szału nie ma. 

Na razie wynalazłem jedno radio w bardzo dobrej jakości: Classic Rock Florida HD. Jeśli macie swoje ulubione w tematyce Rocka, Metalu czy Progresywnego Rocka to zapodajcie... 

Dzięki, pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez w FM nie da sie niczego sluchac.Eska dobra dla mlodych bo ja takiej obecnej muzy nie trawie.Rmf dawno sie popsulo a o Polskim Radiu nie wypowiem sie zeby nie ciskac tutaj miesem.Jedynie podcasty jeszcze jako tako ale jakosc marna.Jakies stacje typu Plus czy Zet tez raczej dla malo ambitnych osob ktore sluchaja wszystkiego i niczego.Dlatego pozostaje internet.Tam na szczescie sporo dobrych stacji tylko szkoda ze niewiele z nich nadaje w wysokiej jakosci.Star Fm ostatnio slucham bodajze w nazwie live a wiec utwory z koncertow.....Rockowych oczywiscie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...