Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
michago

Jak podlaczyc Tv z dvd ???

Recommended Posts

Witam. Bardzo slaba jakosc zdjec.To dvd to amplituner i dvd w jednym ?Ja bym podłączył eurozłaczem ,bo reszta to chyba same wejscia in(słabo widac)przy dvd.A dzwięk powinien byc w kinie skoro dvd i ampli jest w jednym ,chyba ze cos w opcjach trzeba zmienic .

Cytat

Witam. Bardzo slaba jakosc zdjec.To dvd to amplituner i dvd w jednym ?Ja bym podłączył eurozłaczem ,bo reszta to chyba same wejscia in(słabo widac)przy dvd.A dzwięk powinien byc w kinie skoro dvd i ampli jest w jednym ,chyba ze cos w opcjach trzeba zmienic .

No wiem ze slaba jakosc zdjec, wiem wiem:(, po prawej to tyl dvd ( kino domowe philips) po lewej tyl tv , i chcialem podlaczyc w taki sposob by oprocz ogladania filmow z plyt mogl tez przez to dvd sluchac telewizji, czyli aby dzwiek telewizji szedl na dvd bo mam podpiete glosniki do tego dvd (5.1)

Żle zrozumiałem.Widze ze nie masz w kinie wejscia cyfrowego ,wiec musisz kupic przewod chinch,2 wtyczki z jednej i 2 z drugiej .Podłącz pod wyjscie w tv audio out i wejscie w dvd audio in.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować