Skocz do zawartości

Odtwarzacz muzyki do słuchawek Sony ZX-600


Recommended Posts

Z góry przepraszam jeśli był już taki temat, lecz nie mogłem nic znaleźć.

Otóż moje pytanie to jaki odtwarzacz wybrać do słuchawek Sony ZX-600. W moim przypadku jest to trochę w drugą stronę, gdyż wybieram odtwarzacz do słuchawek a nie na odwrót icon_smile.gif ale przechodząc do tematu potrzebuję wybrać jakiś porządny model, który pozwoli mi wykorzystać walory słuchawek w jak największym stopniu. Co do ceny to myślałem o czymś z przedziału 300-600zł lecz jeśli macie inne (droższe) propozycje to chętnie się czegoś dowiem.
Generalnie słucham rocka, ale nie jest to jakiś priorytet. Lubię czasami posłuchać coś z klasyki, jakieś mocniejsze brzmienia czy pop.
Myślę że to tyle, za wszyskie propozycje, najlepiej z jakimś uzasadnieniem będę wdzięczny.
Z góry dziękuję
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zastanawiałem się, ale od wielu osób słyszałem, że za samą nazwę apple płaci się dużo więcej a tak na prawdę nie ma specjalnej różnicy.
A jakiego ipoda miałeś na myśli? Classic? I ile kosztuje w tej chwili, bo ja się w tych generacjach jakoś nie orientuję :/ trochę jestem zacofany jeśli chodzi o te sprawy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...