Skocz do zawartości

Cerwin vega, Jbl czy Magnat- Kolumny do muzyki klubowej?


refox

Recommended Posts

Która z tych wymienionych marek sprawdzi się najlepiej w moich oczekiwaniach?
Cytat

A, więc potrzebuje zestaw stereo do pokoju 4.5m. na 6m.
Muzyka, jaką słucham to muzyka klubowa, elektroniczna.
Mimo, że może wam sie wydawać, że taki gatunek to szmira/kicz, ale ja w tym widzę jednak coś ładnego i jestem wybredny. Mam dobry słuch i zależy mi nie tylko na mocno uwydatnionych niskich tonach, lecz na wszystkich dźwiękach.
Lecz w przypadku takiej muzyki i moich upodobań musze mieć możliwość w dosyć znaczny, wzmocnienia dźwięku według nastroju. Tak jak to się odbywa w klubach muzycznych czy tym podobnych miejscach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz zakładać nowych wątków, by o coś zapytać. Mogłeś swobodnie napisać w poprzednim.
Co do kolumn CV, JBL czy Magnat, biorąc pod uwagę Twój budżet i deklaracje, że masz dobry słuch, żadne się nie nadadzą.
To są propozycje dla młodzianów wystawiających kolumny na parapet, by całe osiedle słyszało jak kiepską (na ogół) muzykę grają na jeszcze bardziej kiepskim sprzęcie.
Jeśli masz na myśli nowe kolumny to tym bardziej. Ale to jest tylko moje zdanie, być może ktoś ma inne.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawiły mnie opinie tych trzech konkretnych marek. Dlatego powstał temat. Nie miałem pojęcia, że są aż tak kiepskie.
Ale może dzięki oddzielnemu tematowi ktoś szukając coś o nich dowie się, że są nic nie wartę.
W sumie to po sklepach takie mi polecali. Ale bardzo dziecinnie je zachwalali i dlatego jestem na forum.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Nie musisz zakładać nowych wątków, by o coś zapytać. Mogłeś swobodnie napisać w poprzednim.
Co do kolumn CV, JBL czy Magnat, biorąc pod uwagę Twój budżet i deklaracje, że masz dobry słuch, żadne się nie nadadzą.
To są propozycje dla młodzianów wystawiających kolumny na parapet, by całe osiedle słyszało jak kiepską (na ogół) muzykę grają na jeszcze bardziej kiepskim sprzęcie.
Jeśli masz na myśli nowe kolumny to tym bardziej. Ale to jest tylko moje zdanie, być może ktoś ma inne.


A ma. Posluchaj wkoncu flagowych Quantum 90x czy 100x i skoncz wasc chrzanic, bo juz inaczej tego nazwac nie mozna. Zjedza polecane przez ciebie MA i inne gnioty. Zdziwisz sie. Tylko tym pudlom trzeba dac troche pradu, byle jaki Denon czy plastikowy Harman ich nie napedzi.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Bardzo ciekawiły mnie opinie tych trzech konkretnych marek. Dlatego powstał temat. Nie miałem pojęcia, że są aż tak kiepskie.
Ale może dzięki oddzielnemu tematowi ktoś szukając coś o nich dowie się, że są nic nie wartę.
W sumie to po sklepach takie mi polecali. Ale bardzo dziecinnie je zachwalali i dlatego jestem na forum.


Jak juz byles w sklepach to mogles chyba posluchac... kolumn, a nie sprzedawcow?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Co do kolumn CV, JBL czy Magnat, biorąc pod uwagę Twój budżet


Rafal735r, czytaj waść ze zrozumieniem i przestać Ty chrzanić.
Wyższe modele JBL czy Magnat są bardzo dobre a najwyższe, to po prostu miodzio.
I nigdy nie twierdziłem inaczej. O najwyższych modelach JBL pisałem pozytywnie choćby tu:
http://forum.audio.com.pl/index.php?showto...30&start=30
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jak juz byles w sklepach to mogles chyba posluchac... kolumn, a nie sprzedawcow?

To były sklepy bez warunków do słuchania. Na stanie mieli kilka tanich modeli, reszte pokazywali mi na komputerze i pytali które zamówić. Taki sklep. Nie mam pieniędzy ani czasu na wycieczki po porządnych sklepach.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Wtrącę się na moment, bo wydaje mi się, że trochę Autor się zagubił. Myślę, że skoro stoisz przed takimi rozterkami, to faktycznie najlepszym rozwiązaniem byłoby pojechanie na odsłuch.
Skąd jesteś ? Może nie masz tak daleko do najbliższego salonu, sprawdzałeś ?
Bijesz w kupno nowych kolumn, a możliwość odsłuchu jest za darmo i to w kilku kombinacjach.
Argument, nie mam na paliwo, żeby tam jechać, pasuje w tym przypadku jak Altusy do McIntosha.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...