Skocz do zawartości

happy man


krisdebowski

Recommended Posts

wybrałem już sprzet, jutro odbiór HK 3480+ HK 950 + HK 27 + cantony 407... a dziś dostałem z kablówki pismo że radio wyłaczą i nie bedzie stacji komercynych jeno same publiczne icon_neutral.gif fakt ze głownie trójki słucham ale czy to ma wtedy sens ? moze brac wzmacniacz CA serii 540 i cd 540 i jakies tam dvd do tego ? jutro jade kupować i kurde dylemat na sam koniec sie porobił.... muzyka słuchana to rock, pokój 20m2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno znacznie lepszy odbiór stacji radiowych miałbyś z własnej anteny. Da się ją gdzieś założyć ?Oczywiście my maniacy ,będziemy glosować za kupieniem wzmacniacza stereo.Dobry tuner można trafić na Allegro za śmieszną cenę.
Ponieważ oba produkty, to ten sam dystrybutor, radzę spokojnie sobie posłuchać ,potem przespać się z problemem.I następnego dnia ,męska decyzja.szkoda się spieszyć to jednak sporo grosza.Nie słuchać rad sprzedawców.Nawet jak szczere to i tak to jego gust a nie Twój.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam juz sprzęt, gra pięknie, musze jeszcze nad kolumnami popracować by przestrzeń dobra osiagnąć i jakiś kabel cd-amp kupić dobry, marillion - misplaced childhood brzmi zupełnie inaczej niż wczesniej ... aha poprzedni sprzęt sprzedałem 10 minut po zamontowaniu nowego więc radość podwójna...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...