Skocz do zawartości

gramiak do 600 zl


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Co to znaczy "komplet"?
Masz już jakiś sprzęt, pod który podłączysz ten gramofon?
Jeżeli nie, to musisz kupić od razu zestaw gramofon+wzmacniacz (albo amplituner) + kolumny.

Jeżeli to będzie pierwszy gramofon, to warto go kupić od osoby, która go prawidłowo wyregulowała (jest co najmniej kilku takich "magików" na allegro czy forach stereo) i da Ci gwarancję oraz odpowie na Twoje wątpliwości.

Przy zakupie kieruj się:
bdb stanem gramofonu
gwarancją uruchomieniową
lokalizacją niedaleko Ciebie - by była możliwość sprawdzenia i posłuchania sprzętu
sprawną wkładką i najlepiej nową lub prawie nową igłą
kupuj firmowy sprzęt, a nie wynalazki

Poza tym jest bardzo duży wybór gramofonów na allegro... i można wybierać do woli.
Poo warunkiem, że wiesz czego szukasz!

Pozdrawiam
PS. Skoro tak lakonicznie napisałeś swój temat, to nie dziw się brakiem odpowiedzi icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gramofon zakupiony.Potrzebowalem jakiejkolwiek rady, gdyz nie mialem pojecia "co je co" i "jak to ugryzc".Kupilem itt 8010B.Jak na swoje lata swietnie wyglada,bardzo dobrze chodzi, brak wiekszych wad.Wkladka nie jest wysokich lotow bo poranczowa audio technica 95E ale w calkiem dobrym stanie wiec na niej pogram i naucze sie jak sie ze sprzetem obchodzic.Podlaczony jest do phono w amplitunerze yamaha, wiem wiem ze to nie to samo jak nie ma przedwzmacniacza i wzmaka stereo ale na razie musi byc.Gra pieknie, ma swietna dynamike i separacje instrumentow .... Dire straits wbil mnie w fotel. Szkoda tylko ze takie ogromne bylo zainteresowanie tematem, akurat wtedy potrzebowalem pomocy w wyborze .....niemniej jednak dzieki za zainteresowanie Roro. icon_wink.gif

Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...